Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem YGM‘de Geziler Başlıyor!

YGM‘de Geziler Başlıyor!

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi Seyyah Bizim İller projesi kapsamında günü birlik gezilere başlıyor.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2014 Çarşamba 16:20
YGM‘de Geziler Başlıyor!


Gençlik ve Spor bakanlığı projesi olan “Seyyah Bizim iller” 01.03.2014 tarihi itibariyle Şanlıurfa’ da  başlıyor.
Bu geziler kapsamında komşu iller dahil edilmiş olup,  gezilerden 14-17 ve 18-26  yaş aralığındaki gençler faydalanacak.Gençlerin gezilerden faydalanabilmesi için Başvuru formu doldurmaları gerekiyor.
Cumartesi günü kızlar Mardin’e gidecek, Pazar günü ise erkekler. Daha sonraki haftalar ise Kahramanmaraş ve Gaziantep illeri var.
Geziler boyunca her türlü yol ve yemek giderleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanıyor.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “Bakanlığımızın  projesi olan Seyyah Bizim İller gezisi, günü birlik geziler halinde yapılıyor. Burada amaç gençlerimize başka illerin kültürlerini görme ve tanıma fırsatı vermek. Ayrıca dezavantajlı gençlerimizin de bu projeden yararlanması öncelikli hedefimiz “ dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ da :” Seyyah gezileri  iki yıldır uygulamada olan bir proje.Şanlıurfa ili olarak bu yıl 3000 gencimizi gezdirme fırsatı bulacağız.İlçelerdeki gençlerimizi  Şanlıurfa merkeze getirecek, merkezde  ikamet eden gençleri de komşu illere götürmek suretiyle projeyi uygulayacağız”. Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com