Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor YGM Müdürü Abdullah Canbeyli Görevinden Ayrıldı

YGM Müdürü Abdullah Canbeyli Görevinden Ayrıldı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ görevinden ayrıldı

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2015 Salı 12:29
YGM Müdürü Abdullah Canbeyli Görevinden Ayrıldı

Görevden ayrılmayı yazılı bir açıklanma ile kamuyona duyuran Abdullah Canbeyli, "geçnlik merkezlerini halkımıza sevdirdiğimiz için guruluyuz onurluyuz" dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

Kamuoyuna saygıyla…
Yaklaşık 2,5 yıldır yürütmekte olduğum YGM Yenişehir Gençlik Merkezi müdürlüğünden ayrılıyorum.
Mayıs 2013 te dönemin Gençlik ve Spor Bakanı tarafından açılışı gerçekleştirilen kiralanmak suretiyle hizmet veren YGM 2.5 yıla çok şey sığdırdı.
Günümüz itibariyle 5000 üyeye ulaşan ve bunun yanı sıra açtığı yaklaşık 30 kursla adını duyuran YGM, Türkiye’ de kurs rekoru kırarak, Şanlıurfa’ da beklide ilk defa Gençlik Merkezi’nin adını zihinlere kazıdı.
13 çalışanı ve sayısız gönüllü gençle birlikte bir aile görünümü kazanan YGM, yaptığı etkinliklerle de adından sıkça söz ettirdi.
Gerek mültecilere yardım, Madde bağımlılığı semineri, Din ve Ahlak üzerine sohbetler, Doping seminerleri, Üniversitede seminerler, Açık hava Konserleri, Çiğköfte festivalleri, Kültür ve Sanat Şölenleri, Şiir yarışmaları, Geziler, İftar yemekleri, hayır aktiviteleri, gerekse gençlerin evlerine yaptığımız ziyaretler ve yanı sıra halkla iç içe yaptığı tanıtımlar YGM yi sürekli gündemde tuttu.
Gençlerin lehine olan her şeye gençlerle imza atan ve onlara YGM yi ikinci adres olarak tahsis eden bir zihniyetle hareket ederek, sürekli başarıyı hedefledik.
Yaptığımız aktivite ve etkinliklere ide BASIN’ımız aracılığıyla Tüm Türkiye an be an takip etti.
Yaptığımız özverili çalışma neticesinde bize iki defa Valilikçe BAŞARI BELGESİ layık görüldü.
Severek yaptığımız bu işi, geleceğe hazırlanan gençlere bir ağabey gibi davranarak sürekli fikirlerine kulak verip, onları önemsedik. Neticede başarıyı da buradan yakaladık.
Ayrılırken YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ’nini adını duyurduğumuz ve halkımıza sevdirdiğimiz için guruluyuz onurluyuz.
Memuriyet görevine başka merhalede devam edeceğiz inşallah.
Hayat devam ediyor.
Kamuoyuna Saygılarımla…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com