Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim YGM, gençleri sanal alemden alıp gerçek alemde buluşturdu

YGM, gençleri sanal alemden alıp gerçek alemde buluşturdu

Gençleri sanal âlemden uzaklaştırmak ve gerçek hayatı sevdirmek amacıyla, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen "Sanal âlemden gerçek âleme" konulu etkinlik, katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2014 Perşembe 10:22
YGM, gençleri sanal alemden alıp gerçek alemde buluşturdu

Son günlerde özellikle gençlerin tutku haline getirdiği sanal âlemden uzaklaştırmak, bir an bile olsa telefonsuz bir hayatı hatırlatmak üzere, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi (YGM) tarafından gençlere yönelik sohbet niteliğinde bir etkinlik düzenlendi. 

YGM üyeleri, eğitmenler ve gençlik çalışanlarının katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinlik, sanal âlemden uzakta ve telefonların kapatılmasıyla yapılan sohbet öğrencilere keyif verdi. Karşılıklı sohbetlerin yapıldığı ve anıların paylaşıldığı ortam, samimi  bir havaya dönüştü.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yapılan bu etkinlikle gençlere aile içi sohbetlerini hatırlatmak,   sanal âlemden uzaklaştırıp, gerçek âlemde sohbet etmelerine imkân vermek üzere böyle bir etkinlik yaptık. Burada amaçlanan sanal âlemin bitirdiği arkadaşlığı, dostluğu pekiştirmekti.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Ertuğrul Yıldız ise,“Güzel düşünülmüş bir etkinlik. Bu vesile ile kısa süreliğine de olsa telefonsuz bir hayatın gençlere hatırlatılması, aslında insanlar arasında doğrudan iletişimin önemini gözler önüne sermesi ve hatırlatması açısından son derece önemli.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Google ve Apple'ı Peşinden Koşturan Proje: GlassOuse

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com