Advert
Advert
Advert

Yetkin’den aday adayı ve esnaf ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdurrahman Nüvit Yetkin Karaköprü’de AK Parti Aday Adayı ve esnaf ziyaretinde bulundu.

Yetkin’den aday adayı ve esnaf ziyareti
Yetkin’den aday adayı ve esnaf ziyareti

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Abdurrahman Nüvit Yetkin’e Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı ve İlçe Teşkilatı üyeleri eşlik etti. 

Karaköprü’de esnaf ziyareti yapan AK aday Yetkin, vatandaşlardan destek istedi.

Esnafın sıkıntılarını dinleyen Yetkin, öneri ve istekleri not alarak çözüme kavuşturabilmek için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

Abdurrahman Yetkin esnaf ziyaretlerinin yanı sıra aday adaylarını da ziyaret etti.

Yetkin, AK Parti Aday Adayı Mehmet Demir’i ziyaret ederek destek isteyen Milletvekili Adayı Abdurrahman Yetkin, “Ben esnaf ziyareti kapsamında Karaköprü İlçe Başkanımız, Karaköprü Kadın Kolları Başkanımız, Karaköprü ilçe yönetimimiz ile beraber Karakörü’de esnaf ziyareti yaptık. Bu vesile ile de aday adaylarımızdan Mehmet Demir Bey kardeşimizin yanına geldik. Biz kendisinin bizden daha fazla bu davaya inandığını, bizden daha fazla çalıştığını görüyor olmaktan mutlu olduk. Biz kendisinin her zaman bizim yanımızda olduğunu ve AK Partinin desteğe ihtiyacı olduğunu beraberce konuştuk. İnşallah biz kendisinden destek bekliyoruz” dedi.

Mehmet Demir ise; hep birlikte, hep beraber el ele geleceğe, güzel günlere adım atılacağına inandığını söyledi.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy da, “Karaköprü teşkilatı olarak Milletvekili aday listemizin belirlenmesinden sonra Bayramın hemen ardından Pazartesi’den itibaren değerli abimiz aynı zamanda aday adayımız Abdurrahman Yetkin ile birlikte gündür Karaköprü ilçemizde esnaf ziyaretindeyiz. Bu esnaf ziyaretleri kapsamında yine Karaköprü bölgesinde bulunan ve Karaköprü bölgesinin aday adayı olan abilerimizi, kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz” diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu