Advert
Advert
Advert

Yetkin; “Olumsuzluklar son bulacak”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin, seçim çalışmaları kapsamında Köprübaşı, Topçu Meydanı ve Şehit Nusret Caddesini ziyaret etti. ziyarette konuşan Yetkin, Olumsuzluklar AK Parti iktidarıyla son bulacak dedi.

Yetkin; “Olumsuzluklar son bulacak”
Yetkin; “Olumsuzluklar son bulacak”

Esnafın sıkıntılarını dinleyen Yetkin, Türkiye’deki olumsuz havanın AK Parti iktidarı ile son bulacağını söyledi.


Seçim çalışmalarını il merkezinde sürdüren Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin’e ziyaretleri sırasında Haliliye Belediye Meclis Üyesi Halil Yetkin ve Haliliye ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti. Köprübaşı, Topçu Meydanı ve Şehit Nusret Caddesindeki iş yerlerini tek tek dolaşan AK aday Yetkin, vatandaşların ve esnafın sıkıntılarını, taleplerini dinledi, çözümü konusunda elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.
Vatandaşların yakından ilgi gösterdiği Abdurrahman Yetkin, 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek vermelerini talep etti. Yetkin ayrıca AK Parti iktidarı ile belirsizlik ortamının son bulacağını ve istikrarın sağlanacağını söyledi.
Seçim çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Abdurrahman Yetkin, “Bugün seçim çalışmalarımıza Köprübaşı’ndan başladık. Ondan sonra Köprübaşını bitirdik Topçu Meydanını bitirdik. Bütün bu çarşı etrafında esnaflarımızın dileklerini aldık dinledik kendilerini görüşlerini aldık. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’yi tek başına iktidara getirerek bu sorunlara çözüm getireceğimize hem fikir olduk esnaflarımızla beraber. Tabi esnafımızın sıkıntıları büyük bu olumsuz hava yüzünden esnaf ve sanayici arkadaşlarımız bunu ifade ettiler. Dolayısıyla bundan sonra bu olumsuz havanın giderileceğini AK Partinin tek başına iktidara gelerek sıkıntılara çare olacağı inancı içerisindeyim” dedi.

Abdurrahman Yetkin Köprübaşı Şehit Nusret Topçu Meydanı Halil Yetkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu