Advert
Advert
Advert

Yetkin, AK teşkilatla seçim turunda

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin, AK Parti Karaköprü ilçe Teşkilatı Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Yetkin, AK teşkilatla seçim turunda
Yetkin, AK teşkilatla seçim turunda

 AK aday Yetkin, ilk günkü gibi aşkla, durmak yok, yola devam ettiklerini söyledi.

AK aday Abdurrahman Yetkin, seçim çalışmaları kapsamında Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı, Haliliye Kadın Kolları üyesi Mehtap Öncel, Haliliye Belediye Meclis üyesi Halil Yetkin, Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu ile birlikte Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ederek Baş Hekim Dt.Ömer F. Yetkin ve Doktorlarla bir süre sohbet edip, fikir alışverişinde bulundu. Hastaları da ziyaret eden AK aday Yetkin, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Daha sonra Karşıyaka Mahallesini ziyaret ederek esnaflardan destek isteyen Milletvekili adayı Yetkin, yolda karşılaştığı çocuklarla da bir süre sohbet edip, istekleri doğrultusunda hatıra fotoğrafı çektirdi.
Çukurdorc (Köyü) Mahallesini de ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin ve beraberindekiler, mahalle sakinlerinden 1 Kasım’da yapılacak olan Genel Seçimlerde AK Partiye oy vermelerini istedi.
Okulu da ziyaret eden Yetkin ve beraberindekiler, Öğretmenlerden okulun sorunlarını dinledi, çözümü konusunda da elinden geleni esirgemeyeceğini söyledi.
Son güne kadar durmadan seçim çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Şükürler olsun, her gittiğimiz yerde bizlere ve AK Partiye teveccühün fazla olması bizleri sevindiriyor ve çalışma şevkimizi arttırıyor. Dolayısıyla 1 Kasım seçimlerinden AK Partinin tek başına iktidar olacağını da gösteriyor. AK Partimizin 13 yıllık iktidar döneminde ülke genelinde yaptıklarını da anlatıyoruz. Zaten vatandaşlarımız en az bizler kadar bilgileri olduğunu belirtiyor ve başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ve ekibine bol bol dua ettiklerini belirtiyorlar. Bu durumda hepimizi sevindiriyor. İlk günkü gibi aşkla, durmak yok, yola devam” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır