Advert
Advert
Advert

Yetimoğlu'ndan AK Toplantı

Şanlıurfalı iş adamı Emin Yetim çalışanları ile Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'le buluşturdu.

Yetimoğlu'ndan AK Toplantı
Yetimoğlu'ndan AK Toplantı

Şanlıurfa'nın en büyük aşiretlerinden Mersavi Aşiretine mensup iş adamı Emin Yetim, Yetimoğlu beton ve asfalt şantiyesinde düzenlediği toplantıya Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'i davet ederek çalışanlarıyla buluşturdu.

Eyyüpoğlu ve Güvenç'in toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Yetim: "Gelişen ve büyüyen Şanlıurfa'nın önü açık olsun" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmaları ve hedeflenen yatırımları anlatan Güvenç: "Zorlu bir dönemden geçiyoruz. Tüm kesimler istikrar ve büyümenin durması için AK Partiye karşı gizli ittifak etmişler. Biz ülkedi nereden nereye getirdik. Belki gençler bilmez ama orta ve yaşlılar bunu çok iyi bilirler" dedi.

AK Parti'den öncede TBMM'de olduğunu belirten Vekil Eyyüpoğlu; "Maaşları ödeyemeyecek durumda olan bir devletten, dev yatırımları yapan ve güçlü bir ülkeye AK Parti hükümetleri sayesinde geçtik. Destek sizden hizmet bizden" diyerek 7 Haziran'daki seçim için destek istedi.

Heyet daha sonra şantiye sahasını gezdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı