Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yetimoğlu'ndan AK Toplantı

Yetimoğlu'ndan AK Toplantı

Şanlıurfalı iş adamı Emin Yetim çalışanları ile Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'le buluşturdu.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2015 Salı 06:59
Yetimoğlu'ndan AK Toplantı

Şanlıurfa'nın en büyük aşiretlerinden Mersavi Aşiretine mensup iş adamı Emin Yetim, Yetimoğlu beton ve asfalt şantiyesinde düzenlediği toplantıya Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'i davet ederek çalışanlarıyla buluşturdu.

Eyyüpoğlu ve Güvenç'in toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Yetim: "Gelişen ve büyüyen Şanlıurfa'nın önü açık olsun" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmaları ve hedeflenen yatırımları anlatan Güvenç: "Zorlu bir dönemden geçiyoruz. Tüm kesimler istikrar ve büyümenin durması için AK Partiye karşı gizli ittifak etmişler. Biz ülkedi nereden nereye getirdik. Belki gençler bilmez ama orta ve yaşlılar bunu çok iyi bilirler" dedi.

AK Parti'den öncede TBMM'de olduğunu belirten Vekil Eyyüpoğlu; "Maaşları ödeyemeyecek durumda olan bir devletten, dev yatırımları yapan ve güçlü bir ülkeye AK Parti hükümetleri sayesinde geçtik. Destek sizden hizmet bizden" diyerek 7 Haziran'daki seçim için destek istedi.

Heyet daha sonra şantiye sahasını gezdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Baydilli, 15 Temmuz şehit ailesini unutmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com