Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Yetim ve öksüz çocuklara moral yemeği

Yetim ve öksüz çocuklara moral yemeği

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, yetiştirme yurdunda kalan yetim ve öksüz çocuklarla yemekte bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2014 Çarşamba 09:50
Yetim ve öksüz çocuklara moral yemeği

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesinde bir restoranda yetiştirme yurdunda kalan yetim ve öksüz çocuklar için verilen yemeğe bir araya gelen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eşi Sema Çiftçi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in eşi Turan Çiftçi katıldı.

Başkan Çiftçi, eşi Sema Çiftçi ve Turan Güvenç yetim ve öksüz çocuklarla yakından ilgilenerek, onlarla sohbet etti. Burada bir açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, tüm çocukların, şefkate, baba ve anne sevgisine ihtiyaç duyduklarını belirterek “Bu yemeği organize eden işletme sahibine çok teşekkür ediyoruz. Bizi gerçekten değişik okullarımızda okuyan çocuklarımızla buluşturdu. Bu bir sosyal sorumluluk projesi… Tüm çocuklarımızın şefkate, baba sevgisine, anne sevgisine büyük ihtiyacı var. Bizlerde bu ortamdan bulunmaktan onur duyduk. Onları mutlu edebilmek için el birliği ile çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR
  • yorum2014-12-10 11:12:48Kara

    Ne güzel tüm çocuklara sevgi ve şefkatle yaklaşmamız yarınlarımız adına önemli diye düşünüyorum

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Sedat Atilla'nın annesi vefat etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com