Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Yeterli Başvuru yapılmadı

Yeterli Başvuru yapılmadı

Harran Üniversitesinde 2. Dönem Pedagojik Formasyon Sonuçları açıklandı. 1355 kişilik kontenjan ile açılan Pedagojik Formasyon Sertifika Programına 1215 kişi müracaat ettiği açıklandı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2015 Çarşamba 09:46
Yeterli Başvuru yapılmadı

Harran Üniversitesinde Öğrencilerin Pedagojik Formasyon eğitimi için yeterli kontejan açılmadığı için günlerce eylem yapmışlardı. YÖK'ün Rektörlüklere yetki vermesinden sonra Harran Üniversitesi senatosu 1355 kişilik kontenjan açtı. açılan kontenjanlara Pedagojik Formasyon Sertifika eğitimi için 1215 kişi müracaat etti.

yeterli müracaat olmayınca  Toplam kontenjandan 140 kişilik bir açık oluştu. Bazı programlarda yoğun müracaat olduğu halde bazı programlara da kontenjanın altında başvuru olmadı. Başvuruların açılan kontenjanın altında kalması nedeniyle durum, yerleşemeyen adaylar lehine Harran Üniversitesi Senatosunca yeniden değerlendirilecek ve en geç 30 Aralık Çarşamba günü bu konuda açıklama yapılacağı açıklandı.

Haber: www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2015-12-30 13:12:20mehmet Altun

    TOKİ MAŞUK KONUTLARI 20 OCAK İLE 20 ŞUBAT ARASINDA KISIM KISIM TESLİM EDİLECEK. AYRICA ÖNCEDEN TESLİM EDİLEN 450 KONUTLARA DÜN İTİBARİ İLE DOĞALGAZ VERİLMEYE BAŞLADI. MEHMET ALTUN- BAKKALBAŞI

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com