Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Yeşildirek'e Köprülü Kavşak Yapılıyor

Yeşildirek'e Köprülü Kavşak Yapılıyor

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2010 Perşembe 10:54
Yeşildirek'e Köprülü Kavşak Yapılıyor

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Şair Nabi Kültür Merkezi'nde Strateji Geliştirme Müdürlüğü'nce düzenlenen sohbet toplantısında personelleriyle bir araya geldi.

       Yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında fikir alışverişinin yaşandığı toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Fakıbaba Türkiye'de en iyi belediye olma yolunda emin adımlarda ilerlediklerini söyledi.

      Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu ve Ahmet Al'a bağlı birimlerde görevli 100'e yakın belediye personelinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, 2014 yılına kadar pırıl pırıl, yemyeşil bir Şanlıurfa'yı oluşturacaklarını kaydetti.

     YEŞİLDİREK KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI 23 HAZİRAN'DA İHALE EDİLİYOR

     Geçmişte yapılan hizmetlerle günümüzde yapılan hizmetler arasında önemli kıyaslamalara dikkat çeken Fakıbaba, "Yerel yönetimlere daha büyük imkânlar tanındığı takdirde hizmet kalitesi tabii ki daha da artacaktır. Şanlıurfa Belediyesi olarak büyük projelerimize devam ediyoruz. Yeşildirek Kavşağı'nda yapılması planlanan kavşak projesi 23 Haziran'da ihale ediliyor. Kısacası Şanlıurfa'nın daha modern bir kente dönüşmesi için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz" dedi.

    2014 yılına kadar birçok alanda ciddi projelere imza atacaklarını kaydeden Belediye Başkanı Fakıbaba, fiziki belediyeciliğin yanı sıra sosyal belediyecilik alanında da önemli hizmetler yaptıklarını dile getirdi.

   Hizmet İş Sendikası Başkanı Ali Uğraş ise konuşmasında belediyenin çalışmalarına övgüler yağdırdı.

   Ankara'da yapılan yol genişletme, kaldırım çalışmalarıyla Şanlıurfa'da yapılan çalışmalar arasında kıyaslama yapan Uğraş, Şanlıurfa Belediyesi'nin daha kaliteli bir hizmet verdiğini vurguladı.

   Toplantıya Belediye Başkanı Fakıbaba ve Hizmet İş Sendikası Başkanı Ali Uğraş'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu ve Ahmet Al, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Dilek, Strateji Geliştirme Müdürlüğü Birim Sorumlusu Hasan Aydoğdu ve personeller katıldı.    

www.balikligol.com  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com