Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem YEŞİLAYDAN VALİYE ZİYARET

YEŞİLAYDAN VALİYE ZİYARET

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2014 Çarşamba 21:57
YEŞİLAYDAN VALİYE ZİYARET

Vali İzzettin Küçüğü makamında ziyaret eden Yeşilay cemiyeti yönetim kurulu ziyaret esnasında vali beyin göğsüne Yeşilay rozetini taktı.

Görüşmeyle ilgili yaptığı yazılı açıklama hakkında bilgi veren Muharrem Çelik Sayın valimiz ilimize geldiğinden beri madde bağımlılar konusuna özel bir hassasiyet gösterdiği bu konuda çok ciddi çalışmalara başladığı bu anlamada Yeşilay yönetimimizi sayın valimizle tanıştırmak yaptığımız çalışmalar sonucunda edindiğimiz tecrübeleri kendisiyle paylaşmak kendilerinin çalışmalarını dinlemek için bu görüşmeyi gerçekleştirdik.

Oldukça bizi sıcak karşılayan vali İzzettin Küçük ilgi ve alakasını gösterip konuya olan duyarlı olduğunu tekrar gördük. Madde bağımlılar konusunu ilimizin ciddi sorunlarından ve bu sorunla Urfa’nın son yıllarda karşılaştığı Urfalının bu konuda ne yapacağını bilemediğini sayın valimize aktardığını söyleyen Yeşilay temsilcisi Muharrem Çelik konunun kökten çözümü için uluslararası işbirliğinin gerektiğinin sorunun çok büyük olduğunu hatırlatarak Urfa’da bu sorunun kontrole alınması için kurumlar sivil toplum örgütleri vatandaş işbirliği içinde olması gerektiğini söyledi.

Çelik Yeşilay olarak iki yıldan beri bu konularda çok ciddi çalışmalar yaptıklarını vurgulayarak bu çalışmalarımız neticesinde genel merkezimiz bizi şube yapma kararını aldığını şuan şube kurma çalışmaları içinde resmiyeti takip ettiklerini vali Küçüğe aktardığını anlattı ve sayın vali küçüğünde AMATEM kuruluş aşaması internet kafelerin denetlenmesi ve hükümetin son günlerde çıkaracağı ceza yasasında madde satıcılarına yönelik ağır cezaların hayata geçeceğini konulardan bizleri bilgilendirip Yeşilay’ın tüm çalışmalarını destekleyeceklerini yaptığımız tüm toplumsal hizmetlerin önemini vurgulayarak ilerde güzel projelere beraber imza atacağımızı vurguladı. Görüşmeye Muharrem Çelik’in dışında Doktor Mehmet Çelik Kısas Lisesi Müdürü Süleyman Karakısa Mali Müşavir İbrahim Culfa Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Akbaş Katıldı.

Çelik ve beraberlerindekiler vali İzzettin Küçüğe Yeşilay dokümanlarını hediye ettiler

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com