Advert
Advert
Advert

Yeşilay’dan gençler için ilahi konseri

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ‘Gençler Eğleniyor, Ebeveynler bilgileniyor ’projesi kapmasında gençler için ilahi konseri düzenledi.

Yeşilay’dan gençler için ilahi konseri
Yeşilay’dan gençler için ilahi konseriYeşilay Şanlıurfa Şubesi ‘Gençler eğleniyor, Ebeveynler bilgileniyor’ projesi kapsamında gençler için ilahi konseri düzenledi. Balıklıgöl meydanında düzenlenen konserde, Grup Hidayet ilahiler seslendirdi.

Konserle ilgili bilgi veren Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, "Gençlere sahip çıkmalıyız, çünkü onlar bizim birer parçamız" diyerek gençlerin önemine dikkat çekti.

Gençler konusunda herkese büyük görevler düştüğünü ifade eden Çelik, "Türkiye Yeşilay Cemiyeti 95 yıldır yanlış alışkanlıklarla mücadele verip bu anlamda toplumu, gençleri, aileleri, yetkilileri bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Biz de Urfa olarak Yeşilay Cemiyetinin 3 yıldır temsilciliğini yürüttük ve bir yıldır şube olduk. Şu anda ilimizde çok ciddi projelere imza atıyoruz, bu çalışmamızda onlardan bir tanesidir." dedi.

‘Gençler eğleniyor, Ebeveynler bilgileniyor’ projesi kapsamında 14 park, 3 meydan ve bir sokağı kullanarak gençlere ve büyüklere kötü alışkanlıklar hakkında mesajlar vermeye çalıştıklarını belirten Çelik, şunları söyledi: "Bizim için gençler çok önemlidir, gençler sahiplenilmediği zaman başıboşluğa, yanlış ortamlara ve yanlış alışkanlıklara yönelir. Bundan dolayı hepimize büyük görevler düşüyor. Anneler, babalar, bacılar, kardeşler, yöneticiler ve basın, kısacası bu konuda hepimiz sorumluyuz. Ülkemizin gençleri yanlışa gitmeyecek, ülkemizin gençlerinin başıboş olmasına müsaade etmeyeceğiz, gençler bizim bir parçamızdır.”   (Hüseyin Sürmeli - İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!