Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ BİSİKLETÇİ ŞANLIURFA’DA

YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ BİSİKLETÇİ ŞANLIURFA’DA

Şanlıurfa Vali Vekili Erdoğan Kanyılmaz, Türkiye Final Turu kapsamında Gönüllü bisiklet kullanıcısı Cemal Azmi Başkaptan ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Temsilcisi Muharrem Çelik’i kabul etti.

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2013 Cuma 17:25
YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ BİSİKLETÇİ ŞANLIURFA’DA


Şanlıurfa Vali Vekili Erdoğan Kanyılmaz, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuğuna Şanlıurfa’nın tarihi ve sosyo-ekonomik yapısını anlatarak, birçok zararlı alışkanlıkları önleme amacıyla gerçekleştirilen bisiklet turunun önemine değindi.  Vali Vekili Kanyılmaz, “Bisikletle yaptığınız zararlı alışkanlıklara karşı zorlu mücadelenizi destekleyerek; sağlıklı yaşam, sağlıklı çevre yolculuğunuzda size başarılar diliyorum” dedi.
Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin öncülüğünde gönüllü olarak bisiklet kullandığını ifade eden Cemal Azmi Başkaptan, Türkiye Final Turunun amacı hakkında bilgi vererek, "Sağlıklı gelecek, sağlıklı nesil ve sağlıklı çevre için böylesi bir etkinliğe adım attım. İnsan vücuduna zararlı olan ve bağımlılık yapan sigara ve alkolün zararlarını anlatmama gerek yok. Önemli olan gelecek nesillerin bu kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlamaktır” dedi.
Bisikleti ile 22 vilayetin birçoğuna ziyarette bulunduğunu söyleyen Başkaptan,  bu turun İstanbul’dan başladığını ve Diyarbakır’da son bulacağını ifade ederek, Şanlıurfa’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com