Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Yeşi lkartaki sıkıntı haftaya bitecek

Yeşi lkartaki sıkıntı haftaya bitecek

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2010 Çarşamba 19:36
Yeşi lkartaki sıkıntı haftaya bitecek

Aypider Genel başkanı Hakan AYDIN’dan yeşilkart bürosuna ziyaretinde kurum Müdürü Müslüm Kılıç hafta içinde 10.000 karnenin gelecegi müjdesini verdi.

Yeşilkart bürosu’daki  aşırı yoğunluğunun nedenini açıklayan Yeşilkart Bürosu Müdürü Müslüm Kılıç yoğunluk nedenin kendilerinden kaynaklanmadığını, ellerinde sağlık karnesinin sınırlı sayıda olduğunu, mevcut sağlık karnelerin sadece durumu çok acil ve ağır hastalar için verdiklerini yeni karne için müracatlarının olduğunu ve önümüzdeki hafta içinde 10.000 karnenin gelecegi müjdesini verdi. önümüzdeki hafta içinde vatandaşların karnelerini alabileceklerini  ve bu konuda vatandaşlarında duyarlı olmasını  anlayış göstermelerini beklediklerini aktardı .

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren sayın Müslüm KILIÇ sivil toplum kuruluşlarının içinde proje derneği olması itibariyle AYPİDER in önemli bir yeri olduğunu belirtti..

Yeşilkarttaki sıkıntıların bir an önce bitmesi gerektiğini dile getiren AYPİDER Genel Başkanı N.Hakan AYDIN

Bu anlamda STK olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ayrıca Müslüm kılıç’ın uzun bir bürokrasi deneyimi olduğunu bu işin hakkından gelerek yeşilkartlı vatandaşların sorunlarını minimize edeceğini de sözlerine ekleyen Başkan N.Hakan AYDIN, Müslüm KILIÇ’ı makamında tebrik ettikten sonra aypider genel merkezine geçti. 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com