Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret

Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Suat Baytak ve Kadın kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gülmisal Taş Büyükşehir belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2015 Cumartesi 16:23
Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret

Yerel yönetimler sorumluları olan AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Suat Baytak ve Kadın kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gülmisal Taş, yerel olarak yapılan çalışmalar hakkında Büyükşehir belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi ziyaret ettiler.

Yeni seçilen Başkan Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretinin yanında yerel olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular. 

Şanlıurfa'nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Çadak: "AK Belediyecilik sayesinde Şanlıurfa'nın çehresini değiştirdik. Eksiklikler ve yapılması gereken çlışmalarla ilgili olarak yerel yönetimler olarak çalışmalarımızda hız kesmeyerek devam ediyoruz" dedi. 

 

Nihat çiftçi ise yapılan ziyaretten duyduğu dile getirerek Şnlıurfa için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

YORUMLAR
  • yorum2015-09-19 23:01:29celal

    yerel yönetimler başkanlarımızı ve Büyük Şehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum,, Başarılar dilerim

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com