Reklamı Geç
Advert
Advert

Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Suat Baytak ve Kadın kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gülmisal Taş Büyükşehir belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi ziyaret ettiler.

Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret
Yerel yönetimlerden Çiftçi'ye ziyaret

Yerel yönetimler sorumluları olan AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Suat Baytak ve Kadın kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gülmisal Taş, yerel olarak yapılan çalışmalar hakkında Büyükşehir belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi ziyaret ettiler.

Yeni seçilen Başkan Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretinin yanında yerel olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular. 

Şanlıurfa'nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Çadak: "AK Belediyecilik sayesinde Şanlıurfa'nın çehresini değiştirdik. Eksiklikler ve yapılması gereken çlışmalarla ilgili olarak yerel yönetimler olarak çalışmalarımızda hız kesmeyerek devam ediyoruz" dedi. 

 

Nihat çiftçi ise yapılan ziyaretten duyduğu dile getirerek Şnlıurfa için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
celal     2015-09-19 yerel yönetimler başkanlarımızı ve Büyük Şehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum,, Başarılar dilerim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı