Advert
Advert
Advert

Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı

Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finans edilen “Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı” konulu seminerin ilk ayağı Şanlıurfa’da başladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıkları arasında tecrübe paylaşımını amaçlayan programın açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı
Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı

Karacadağ Kalkınma Ajansı  ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finans edilen “Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı” konulu seminerin ilk ayağı Şanlıurfa’da başladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile  Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıkları arasında tecrübe paylaşımını amaçlayan programın açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Dr. Hasan Maral, Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Ankara Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin aynı paydaşlardaki Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı.

Açılış öncesi seminerde konuklarla bir araya gelen Şanlıurfa  Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi, Belediyeler arasındaki dayanışma ve tecrübe paylaşımının hizmetlerde kaliteyi artıracağını söyledi.


Dört gün sürecek olan seminerin açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar, eğitimin önemine değinerek tecrübe paylaşımı konusunda diğer belediyelerle iş birliği içerisinde hareket ettikleri söyledi. Açar, Ankara Büyükşehir Belediyesiyle birlikte bundan sonrada ortak çalışma içersinde olacaklarını söyledi.

Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak ise, konuşmasında şunları söyledi: "Okumadan ve öğrenmeden asla vazgeçmeyeceğiz. Türkiye’nin ilk Büyükşehir Belediyelerinden biri olan Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arasında tecrübe paylaşımını bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

Seminer'in açılışı töreninin ardından Zabıta Teşikilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Abdurrahman Karabudak ve beraberindekiler Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları ziyaret ederek, çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundular.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Vekil Abdülkadir Açar Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Dr. Hasan Maral Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma Dayanışma Derneği Ankara Zabıta Daire Başkanı Abdur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü