Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı

Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı

Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finans edilen “Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı” konulu seminerin ilk ayağı Şanlıurfa’da başladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıkları arasında tecrübe paylaşımını amaçlayan programın açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2016 Perşembe 22:18
Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşım Semineri Şanlıurfa’da Başladı

Karacadağ Kalkınma Ajansı  ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından finans edilen “Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı” konulu seminerin ilk ayağı Şanlıurfa’da başladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile  Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıkları arasında tecrübe paylaşımını amaçlayan programın açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Dr. Hasan Maral, Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Ankara Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin aynı paydaşlardaki Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı.

Açılış öncesi seminerde konuklarla bir araya gelen Şanlıurfa  Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi, Belediyeler arasındaki dayanışma ve tecrübe paylaşımının hizmetlerde kaliteyi artıracağını söyledi.


Dört gün sürecek olan seminerin açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar, eğitimin önemine değinerek tecrübe paylaşımı konusunda diğer belediyelerle iş birliği içerisinde hareket ettikleri söyledi. Açar, Ankara Büyükşehir Belediyesiyle birlikte bundan sonrada ortak çalışma içersinde olacaklarını söyledi.

Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak ise, konuşmasında şunları söyledi: "Okumadan ve öğrenmeden asla vazgeçmeyeceğiz. Türkiye’nin ilk Büyükşehir Belediyelerinden biri olan Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arasında tecrübe paylaşımını bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

Seminer'in açılışı töreninin ardından Zabıta Teşikilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Abdurrahman Karabudak ve beraberindekiler Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları ziyaret ederek, çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com