Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yerel Gazetecilik Ödülleri veriliyor

Yerel Gazetecilik Ödülleri veriliyor

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile Konrad Adenauer Stiftung'un ortaklaşa düzenlediği "Yerel Gazetecilik Ödülleri" 4 Mayıs Cuma günü 18.30’da Legacy Otoman Hotel’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerine verilecek.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2012 Perşembe 17:06
Yerel Gazetecilik Ödülleri veriliyor
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Konrad Adenauer Stiftung’un ortaklaşa düzenlediği 2011 Yerel Gazetecilik Ödülleri’ni kazananlar 5 Mart 2012 tarihinde belli oldu.

1999 yılından bu yana sürdürülen ve yerel basında çalışan gazetecilere destek vermeyi amaçlayan yarışmada,

Fotoğraf dalında Istanbul Aydın Ses Gazetesi’nden Murat Aydın birincilik ve Gaziantep Gazikent Gazetesi’nden İlhami Boynukısa mansiyona layık görüldü.

Sayfa düzeni dalında Mersin İmece Gazetesi’nden Döndü Doğuş Soluğan birincilik ve Adana Günlük Gazetesi’nden Tevfik Dinçkalmış mansiyon aldı.

Haber dalında ise Bursa Hakimiyet Gazetesi’nden Ersel Peker birinciliğe, Batman Postası Gazetesi’nden M. Kemal Çelik ise mansiyona değer bulundu.

Seçici Kurul tüm bu dalların dışında ayrıca, Istanbul Şişli’de yayımlanan  görme engellilerin kullandığı Braille alfabesi ile hazırlanan Görülmeyen Gazete’ye  Jüri Özel Ödülü'nü verdi.

Başarılı gazetecilere ödülleri, 04 Mayıs 2012, Cuma günü (yarın) Legacy Ottoman Hotel’de Saat 18.30’da başlayacak törenle verilecek.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com