Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya YENİURFA Gazetesi 1 yaşında

YENİURFA Gazetesi 1 yaşında

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2010 Pazartesi 11:00
YENİURFA Gazetesi 1 yaşında

YENİURFA Gazetesi imtiyaz sahibi Rabia KILIÇ gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada "bizi en mutlu eden bu işi gerçekten bağımsız bir şekilde bu günlere getirebilmek oldu. İşte bu özgürlüğün avantajıyla yanlışları daha rahat yazdık, yazabiliyoruz ve Allah'ın izniyle yazmaya devam edeceğiz" dedi. Haberden tasarıma dağıtımdan reklamına kadar her bölüm için ince düşünerek planlı programlı bir gazete çıkartmaya çalıştıklarını belirten KILIÇ, şöyle devam etti: "Her aşamamızı halkımıza danışarak gerçekleştirdik. Bir değ ilişikliğe gittiğimiz zaman vatandaşın birebir görüşlerini aldık.

O değişikliğimiz o tasarımımız beğenildiyse devam ettik, beğenilmediyse vazgeçtik. bir yerde gazeteyi okuyucuyla birlikte çıkarmış olduk. Okuyucu önerdi biz gerçekleştirdik ve bir yıl gibi kısa bir dönemde yılların gazetesi gibi okuyucuya yakın bir duruma geldik. Geriye baktığımızda olumlu yaklaşımlar gelen tepkilerden çok çok daha fazla demek ki güzel işler gerçekleştirmişiz. Bu sorumluluk düşüncesiyle halkımıza her geçen gün daha kaliteli bir gazeteyi sunma gayreti içinde olacağız."
Yazı işleri müdürümüz Şahban Kılıç ise, Yeniurfa Gazetesi' ni ticari amaçtan çok hizmet anlamında çıkardıklarını, Reklam ve abone gelirleriyle elde ettiğimiz gelirin tümünü yine bu iş için harcayacaklarını belirten Kılıç. kazandığımız parayı yeniurfa  gazetesi'nin çok daha güzel şekilde çıması için değerlendireceğiz" dedi Şahban Kılıç, halktan aldıkları güçle yollarına daha emin adımlarla devam edeceklerini sözlerine ekledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com