Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yenişehir İmar Planı yarına kaldı

Yenişehir İmar Planı yarına kaldı

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2010 Pazartesi 19:37
Yenişehir İmar Planı yarına kaldı

      Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddelerine geçmeden önce çeşitli konularda meclise sunulan önergelerin ilgili müdürlüklere havale edilmesi sağlandı. Daha sonra toplantının asıl gündem maddelerine geçildi.

     "Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Denetim Kuruluna Üye Seçimi" başlıklı gündem maddesi için yapılan oylama sonucunda; tek aday gösterilen AK Parti Belediye Meclis Üyesi İbrahim İletmiş oy birliğiyle asil üye seçilirken yedek üyeliğe ise M.Adil Saraç seçildi.

     Daha önceki toplantılarda görüşülen ve karara bağlanan "Yenice Mahallesinin Sınırlarının Tespiti" başlıklı gündem maddesi doğrultusunda ise Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli Tekniker Sedat Yekta tarafından slayt eşliğinde belediye meclis üyelerine Yenice Mahallesi'nin sınırları aktarıldı.

    Toplantının 3. gündem maddesi olan "Yenişehir Revizyon İmar Planına Yapılan İtirazların Görüşülmesi" başlıklı maddesi "İmar Komisyonunun Konuyu Tekrar İncelemesi" gerekçesiyle yarın ki birleşim toplantısına bırakıldı.

      İmar komisyonuna havale edilecek dosyaların kabulü ve imar komisyon raporlarına (imar tadilatları) ilişkin dosyaların birer birer görüşülmesinin ardından Belediye Meclisi Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı sora erdi.

    Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşim Toplantısı 2 Şubat 2010 Salı Günü (Yarın) Saat 14'te gerçekleştirilecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: yüzde 66’sı FETÖ’cü çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com