Advert
Advert
Advert

Yenişehir İmar Planı yarına kaldı

Yenişehir İmar Planı yarına kaldı
Yenişehir İmar Planı yarına kaldı

      Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddelerine geçmeden önce çeşitli konularda meclise sunulan önergelerin ilgili müdürlüklere havale edilmesi sağlandı. Daha sonra toplantının asıl gündem maddelerine geçildi.

     "Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Denetim Kuruluna Üye Seçimi" başlıklı gündem maddesi için yapılan oylama sonucunda; tek aday gösterilen AK Parti Belediye Meclis Üyesi İbrahim İletmiş oy birliğiyle asil üye seçilirken yedek üyeliğe ise M.Adil Saraç seçildi.

     Daha önceki toplantılarda görüşülen ve karara bağlanan "Yenice Mahallesinin Sınırlarının Tespiti" başlıklı gündem maddesi doğrultusunda ise Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli Tekniker Sedat Yekta tarafından slayt eşliğinde belediye meclis üyelerine Yenice Mahallesi'nin sınırları aktarıldı.

    Toplantının 3. gündem maddesi olan "Yenişehir Revizyon İmar Planına Yapılan İtirazların Görüşülmesi" başlıklı maddesi "İmar Komisyonunun Konuyu Tekrar İncelemesi" gerekçesiyle yarın ki birleşim toplantısına bırakıldı.

      İmar komisyonuna havale edilecek dosyaların kabulü ve imar komisyon raporlarına (imar tadilatları) ilişkin dosyaların birer birer görüşülmesinin ardından Belediye Meclisi Şubat Ayı 1. Birleşim Toplantısı sora erdi.

    Şanlıurfa Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşim Toplantısı 2 Şubat 2010 Salı Günü (Yarın) Saat 14'te gerçekleştirilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı