Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yenişehir İlçe Müftüsü Bozkurt Muş İl Müftülüğüne atandı

Yenişehir İlçe Müftüsü Bozkurt Muş İl Müftülüğüne atandı

Diyarbakır merkez Yenişehir İlçe Müftüsü Alettin Bozkurt, Muş İl Müftlüğüne atandı.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2015 Perşembe 21:09
Yenişehir İlçe Müftüsü Bozkurt Muş İl Müftülüğüne atandı

 

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde 28 Ağustos 2008 tarihinden bu yana müftlük görevini yürüten Alettin Bozkurt, Muş İl Müftülüğüne atandı.

Bozkurt’un atamasına yönelik karar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun onayıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

27 Ağustos 2015 tarihinde yayımlanan haberde, ‘Muş İl Müftüsü Recep Uzun’un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür. 1’inci derece kadrolu +3600 ek göstergeli Muş İl Müftülüğüne Alettin Bozkurt’un atanması, 657 sayılı Kanunun 76’ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.’ ifadelerine yer verildi.

15 Eylül 2015 tarihinde Diyarbakır’daki görevinden ayrılacağını belirten Bozkurt, Kurban Bayramı’ndan sonra yeni görevine başlayacağını belirtti. (Hamza Adiyaman-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com