Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Yenişafak Yazarı'ndan Şok İddia

Yenişafak Yazarı'ndan Şok İddia

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2014 Cuma 17:43
Yenişafak Yazarı'ndan Şok İddia

"İKİNCİ MADIMAK KATLİAMINA KALKIŞABİLİRLER!"

A Haber'de Banu El'in sunduğu 'Aklın Yolu'nda son dönemde yaşanan provokasyonlara dikkat çekildi. Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük önemli bir iddiayı ortaya atarak "Paralel çete, Erdoğan Cumhurbaşkanı olmasın diye suikaste veya Madımak benzeri toplu ölümlere kalkışabilir" dedi.

"AKLA GELMEDİK EYLEMLERE DİKKAT!"

Soma faciasında da 301 kişi şehit oldu. Bir acı yaşanıyor. Buradan bile Paralel çete, hocayı üzdünüz diye bunlar başınıza geldi garabetinde bulunuyorlar. Ne üzülüyorlar, ne böyle bir dertleri var. Onların derdi Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığına giden süreçte önünü tıkamak. Okmeydanı'nda kimin öldürdüğü belli olmayan kardeşimizin durumu, Berkin Elvan'ın ölümü, Soma'da merkezde benzer şeylerin denenmesi. Yarın hiç aklımıza gelmeyen provokasyonları yapabilirler. Başbakan Almanya'ya gidecek. Bazı derneklerle birçok şey planlanıyor. Erdoğan'ı yuhalatmak, kötü duruma düşürmek gibi birçok planı da bunlar yapabilirler.

"ZIVANADAN ÇIKAN HÜRRİYET YAZARI"

İki hafta önce Barolar Birliği Başkanı'nın tam da bu süreçte terbiyesizce, kendi sınırlarını aşan, Erdoğan'a ayar verme girişimleri oldu. Her şeyi deneyebilirler. Çünkü Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması demek, AK Parti'de güçlü bir başbakanlık, MİT , Genelkurmay, iş dünyasında 17 Aralık'tan beri gelen rakamların düzelmesi, dünya kamuoyunun bunu çok iyi görmesi, Kanal İstanbul projesi önemli. Bir dönem güvendiğiniz bir çete tarafından arkadan vuruluyorsunuz. Medyada her gün çığırtkanlık yapılıyor. Hürriyet'te bugün meczubun bir tanesi "Soma'ya yardım yapmayın, hükümete yarar" diyecek kadar zıvanadan çıkıyor. İşçiden, çalışandan nefret eder bunlar. Kepazeliklerine devam edecekler. Türkiye suyun akışı gibi artık engellenemez. Paralel çete de gazete mensupları da dışarısı da son çırpınışlarında. Erdoğan'ı cumhurbaşkanı yaptırmamak için en marjinal girişimde de bulunabilirler. Suikast bile yapabilirler. Madımak gibi, 1980 öncesi yaşananlar gibi toplu ölümlere bile kalkışırlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com