Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yenilendik ve güçlendik, Teşekkürler okucularımıza!..

Yenilendik ve güçlendik, Teşekkürler okucularımıza!..

Bugün yenilikle karşınızdayız.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2011 Pazartesi 11:55
Yenilendik ve güçlendik, Teşekkürler okucularımıza!..
Değerli okuyucularımız!...

Bugün yenilikle karşınızdayız.

Çıkan aksaklıklardan dolayı okuyucularımızdan peşinen özür diliyoruz.

İnsanoğlu için “alışkanlıkları terk etmek” her zaman zor olmuştur. Bu insan doğasından kaynaklanan bir gerçektir.

Balıklıgöl.com yeni bir yüzle karşınızda...

Alışılmış görünümünden epeyce farklı olmakla beraber “temel yaklaşımını” koruyan bir tasarımla yayın hayatına devam ediyoruz.

Bu süreçte zaman zaman aksamalar olacaktır, bu aksamaların anında gidermeye çalışacağımızı buradan belirtmek isteriz.

Her fırsatta bizi “uyaran, destek olan okuyucularımızdan” da anlayış ve destek bekliyoruz. Tespit ettiğiniz yanlışlıklarla beraber önerilerinizi de bize yazın. Editoryal ekibimiz ve “bizi sıkı takip edip denetleyen okuyucularımızın” katkılarıyla bugüne geldiğimizin bilincindeyiz.

Değişen sadece tasarım değil tabii ki. BALIKLIGÖL.COM yazılım olarak da farklı bir alt yapıya kavuştu. Bundan böyle yeniliklere ve yenilenmeye açık, interaktif bir BALIKLI GÖL .COM bulacaksınız.

Yazımı ve Tasarımda emeği geçen ekibine ve teknoloji ve ekonomi müdürümüz Emin Karademir bey’e de burada teşekkür etmek isteriz..

Ayrıca günden güne güçlenen yazar kadromuzla “özelde” Şanlıurfa, genelde Türkiye’nin sorunlarını seviyeli ve çıkarsız bir şekilde yorumlayıp siz okuyucularımızın önüne sunuyoruz.

Aramıza son olarak katılan, Hasan Kaya, Gökhan Kaday, Müslüm Atmanoğlu, Adem Adamoğlu ve Hüseyin Kaya’ya hoş geldiniz diyoruz.

"Yazar"larımıza yeni ve güçlü "kalem"ler ekleniyor. Fikirlerini buradan paylaşan "Emek işçilerine" güzel ve birleştirici fikirleri için okuyucularımızdan "memnuniyet" ifadeleriyle bilgi alıyoruz.

Yeni bir dizayn ve yeni bir tarz haberciliği ile başlatmış olduğumuz yayın ile tüm kesimlerden olumu tepki aldık. Gerek görsel ve gerekse içerik olarak "memnuniyetlerini" bize "iletişim" araçlarından ileten tüm okuyucularımıza teşekkür ediyor, sesiz çoğunluğa ayrıca teşekkür ediyoruz.

Habercilik konusundan arkadaşlarımız özveriyle çalışıyorlar. Okuyucularımızın istek ve arzularını  yerine getirmeye çalışıyorlar. “Paralı” ve “çıkarcı” anlayıştan uzak, manipüle haberlere yer vermeden, halkın ve memleketin çıkarından taraf yayın yapmaya devam ediyoruz.

Birilerin “sahasına” girdiğimizin farkındayız.   Birilerini  “rahatsız” ettiğimizin farkındayız. Birilerinin “çıkarlarını” engellediğimizin farkındayız. Birilerinin “çarklarına soktuğumuzun” farkındayız.

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Olmuyor da!...

Bu memleket ve bu halk, birilerin çıkarı uğruna heba edilecek kadar ucuz değildir. “Melek maskeli şeytanları” deşifre etmeye devam edeceğiz, ve onların “kartel”leştirdikleri sahalarında olmaya devam edeceğiz.“Haberin namusunu” korumaya devam edeceğiz.

Haberin “çıkar” uğruna yapılmadığını ispatladık, bu yoldan yürümeye devam edeceğiz.

Haberin yanında haberi yorumlayan özgür ve güçlü kalemlerimizle sizlerin farklı pencereden bakmanıza yardımcı olduk, olmaya devam edeceğiz.

İlgi ve alakanız için siz değerli okuyucularımıza şükran borçluyuz.

Bize görüş ve önerilerininiz balikligol@msn.com adresinden aktarmanızı istirham ediyoruz.

Daha dinamik bir www.balikligol.com ile yola devam ediyoruz.

www.balikligol.com sitemizde gelişmeleri siz okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

En kalbi muhabbetlerimizle...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com