Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yeni Sosyal Politikalar Müdürü göreve başladı

Yeni Sosyal Politikalar Müdürü göreve başladı

MARDİN - Mardin Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek'in yerine atanan Hüsnü Bengin Efetürk, göreve başladı.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2016 Çarşamba 14:12
Yeni Sosyal Politikalar Müdürü göreve başladı

Mardin Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde görev değişimi yapıldı. 2012 Yılından beri Mardin İl Müdürü olarak görev yapan Mustafa Peltek’in yerine, bakanlık bünyesinde daire başkanı olarak görev yapan Hüsnü Bengin Efetürk’ün ataması yapıldı. Nusaybin doğumlu olan yeni Müdür Efetür, kuruma gelerek yeni görevine başladı.

Hüsnü Bengin Efetürk kimdir?

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 1971 yılında doğan Efetürk, öğrenim hayatımı Urfa Şair Nabi İlköğretim Okulu’nda başladıktan sonra Midyat Ortaokulu ve Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Efetürk, yüksek lisans eğitimimi Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde tamamladı.

Uzun yıllar yerel yönetimlerde aldığı görevlerle bürokraside tecrübe edinen Efetürk, 1997-2000 yılları arasında Nusaybin, 2000-2012 yılları arasında Etimesgut Belediyesi’nde değişik kademelerde görev yaptıktan sonra Ankara’da Aile ve Sosyal Bakanlığı bünyesinde daire başkanı olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Efetürk, Türkçe ve Kürtçenin yanı sıra iyi derecede İngilizce ve Macarca biliyor. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com