Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim YENİ OKUL PROJELERİ İMZALANMAYA BAŞLANDI

YENİ OKUL PROJELERİ İMZALANMAYA BAŞLANDI

İlimiz öğrenci sayısı bakımından ülkemizin 4. sırasındadır. Bu genç nüfusun muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkabilmesi ancak eğitimle mümkündür.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2014 Cuma 13:41
YENİ OKUL PROJELERİ İMZALANMAYA BAŞLANDI

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilimizin derslik ihtiyacını karşılamak üzere girişimlerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, ‘’ İlimizde 2013-2014 Eğitim Öğretim döneminde 360 okul, 495 Lojman, 30 Pansiyon, 27 Atölye, 19 Spor Salonu, 2 Çok Amaçlı Salon olmak üzere toplamda 5526 dersliğin yapımına başladık. Bu okullardan bir yıl içinde 220 Okul, 365 Lojman, 23 Pansiyon, 24 Atölye, 17 Spor Salonu ve 1 Çok Amaçlı Salon tamamlandı, kalan diğer yatırımlarımızın yapımı da devam etmektedir.’’ Dedi.
İLCİ, ’’Şuanda 2015 yılında yapılması planlanan yatırımlarımıza ait yeni projeler hazırlanmış olup, onaylamaya başladık. Yapılan ve yapılacak olan bu yatırımlar tamamlandığında İlimiz Eğitim yatırımları, derslik sayısı bakımından ülkemizin ilk 10 ili arasına girmesi hedeflenmekte, sınıf mevcutlarının Türkiye ortalaması olan 30 – 32 kişilik sınıflarda eğitimin verilmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.’’ dedi.
Yapılan bu yatırımların İlimize, Velilerimize, Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize Hayırlı olması dileklerinde bulunarak sözlerine son verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com