Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ

Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji bölümünde ilk ameliyat yapıldı. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji uzmanı Doç. Dr. Halil Çiftçi tarafından hastanenin ilk ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2016 Pazartesi 16:39
Yeni Hastaneden İlk Operasyon - GÖRÜNTÜLÜ

HERŞEY KONTROL ALTINDA

Operasyon hakkında bilgi veren Üroloji uzmanı Doç. Dr. Halil Çiftçi; “Bu hastanede yaptığımız ilk ameliyatımızdır. Çok acil bir hastaydı onkolojik bir hastamızdı, testis tümörü olan bir hastamızdı, çok başarılı bir şekilde ameliyatı yapıldı şuan ki ameliyatımızda hiçbir sıkıntı yok hastamız kendine geldi. Gerek altyapı ile gerekse odalar ile ilgili hiçbir sıkıntı yok, hastanemiz sadece bu bölgenin değil Türkiye’nin hemen hemen en iyi hastanesi; gerek otelcilik bakımından gerek hizmet bakımından gerekse modern aletler bakımından son derece iyi dizayn edilmiş bir hastane, bu nedenle bölgemizdeki hastalarımız çok şanslı, diğer hastane ile çok büyük fark var gerek anestezi odalarımız gerek ameliyathane masalarımız gerekse ekip olayı çok farklı. Biz ve hastalarımız artık yorulmayacağız çünkü bütün sistem aynı yerde her şey kontrol altında, Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Ameliyat olan hasta ise; “Yeni açılan hastanemizde ameliyat oldum. Ameliyatım gayet başarılı geçti, Doktor hocamıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com