Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Yazarlar Birliğinden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Yazarlar Birliğinden İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi Heyeti Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala’yı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2012 Çarşamba 17:26
Yazarlar Birliğinden İl Milli Eğitim Müdürüne ZiyaretTürkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi Başkanı Cuma Ağaç ve yönetim kurulu üyelerinden Eğitimci Yazar Mehmet Sarmış ve Mahmut Kaya, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala’yı  makamında ziyaret ederek, ona Türkiye Yazarlar Birliği adına bir teşekkür plaketi  takdim ettiler.

Türk Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi Başkanı Cuma Ağaç,” Şanlıurfa’mızın eğitim alanında çok geride olması hep bizi üzmüştür. Sizleri takip ettiğimiz kadarıyla yoğun ve tempolu çalışmalarınızdan dolayı kutluyor, makus talihi siz ve ekibinizle değiştireceğinize inanıyorum. Bize de ne düşüyorsa çalışmaya hazırız. Şanlıurfa’daki eğitim çıtasının yükselişi 3-5 ay içerisinde hissedilmesi mümkün değildir. Bu ancak  2-3 yıl içerisinde net bir şekilde fark edilecektir. Buna inanıyoruz, insanımıza hizmet en kutsal vazifedir.” diyerek İl milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala’ya başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ile getiren Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala ise  Yazarlar birliğinin edebiyat alanında yaptığı çalışmalardan dolayı gelen misafirlere teşekkür ederek “ yazarlar birliği çok önemli edebi eserlere imza atmış, bir kültür sanat kuruluşudur. Çalışmaları yakından takip ediyorum. Topluma öncülük eden şairler ve yazarlara destek olmamız gerekir. Onlar, biz okuyucuların duygularına tercüman oluyorlar ,onların yazdıklarıyla ruhumuzu dinlendiriyoruz. Edebiyat olmadan bir ülkenin sadece ekonomi yönden gelişmesi yeterli değildir. Bu gelişme sanatla birleştiğinde ancak anlam kazanır.” dedi. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com