Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yazarlar Birliği Şenlendi

Yazarlar Birliği Şenlendi

Şanlıurfa Kuruluşundan bu yana devam eden toplantılarını, son yıllarda geleneksel ‘Cuma Sohbetleri’ne dönüştüren Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesi, din, dil, ırk, fikir, zikir ayrımı yapmadan Şanlıurfa ve Edebiyat için faydalı olabilecek herkese kapısını açıyor ve konuk etmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2011 Pazar 23:03
Yazarlar Birliği Şenlendi


Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesinin bu haftaki Cuma Günü Akşam ki konukları Anadolu Ajansı Basın Müşaviri Ömer Ekşi, Gençlik Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Şube Müdürü Murat Önen, Bursa Belediye Meclis üyesi Sami Özbağkıran, Valilik Proje Danışmanları M.Emin Özçınar ve Salih Aksoy, İpekyol ve Taraf Gazetesi Muhabiri Gazeteciler Birliği Yönetim kurulu üyesi Mustafa Arısüt, Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Tuncay, Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Formatörü Abdülgani Demir, Av. İbrahim Halil Güneş, Farsça Öğretmeni Mehmet Polat, Av. Halil Alişiroğlu, esnaf Şeyhmus Alişiroğlu, Yazar Sedat Hışırlı oldu.

Gecede; Mehmet Akif İnan’ı anma programının son hali ile ilgili bilgiler verildi. 6 Ocak 2012 günü saat 10.30’da mezarı başında anılmasının ardından akşam da ‘Mehmet Akif İnan’ı Anma ve STK’ların önemi’ konulu panellin yapılacağı hatırlatıldı. Programa katılacak önemli konuklar hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkan Cuma Ağaç tarafından TYB Şanlıurfa olağan kongresi hakkında da hatırlatmalar yapılarak Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliklerine isim önerilmesi istendi.

Pazartesi öğleden sonra yapılacak olan Kent Konseyi kongresi ile ilgili duyuru yapıldıktan sonra içinde bulunduğumuz Muharrem ayı nedeniyle TYB üyesi Yazar Mehmet Kurdoğlu’nun ‘Hüseyin’ isimli şiiri okundu.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden çeşitli sohbetlerin ardından onur konukları TYB yönetim ve üyelerine övgüler yağdırdılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com