Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Yazar Seven Bozduman Umre’ye gitti

Yazar Seven Bozduman Umre’ye gitti

Birecik belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür ve Birecik’le yaşamak kitabını yazar Seven Bozduman, eşi Leyla Bozduman ve babası Abdulkadir Bozduman ile birlikte umre ziyaretinde bulunmak için kutsal topraklara gitti.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2012 Çarşamba 18:22
Yazar Seven Bozduman Umre’ye gitti
Umre yolculuğuna çıkacak olmanın heyecanı gözlerinden okunan Bozduman’ı akrabaları, sevenleri ve eski yeni mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Birecik’ten karayoluyla Adana’ya oradan da havayoluyla kutsal topraklara uçacak olan Bozduman otobüsün hareketinden önce şunları söyledi; “Kutsal topraklara gidecek olmanın sevinç ve heyecanını rabbim ümmeti Muhammed’e yaşatsın inşallah. Zahmet edip bizi uğurlamaya gelen gelemeyen görüştüğümüz veya unutarak görüşemediğimiz dostlarımız haklarını bize helal etsinler” dedi.

 

Yolcuları Adana’ya götürecek otobüsün gelmesiyle sevinç gözyaşları içersinden gelenlerle vedalaşıp Seven Bozduman ve beraberindekiler kutsal topraklar varacak olmanın mutluluğuyla otobüsle Birecik’ ten yola çıktılar.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com