Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yazar Mehmet Ali Bulut Birecikli kitapseverlerle buluştu

Yazar Mehmet Ali Bulut Birecikli kitapseverlerle buluştu

Birecik belediye başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı’nın davetiyle; Birecik kaymakamlığı, Birecik belediyesi ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2012 Cumartesi 12:11
Yazar Mehmet Ali Bulut Birecikli kitapseverlerle buluştu
Köprü Kırtasiyenin sponsorluğunda açılan 1. Birecik kitap fuarına katılan araştırmacı yazar

Mehmet Ali Bulut kitaplarını imzaladı.

 

BİRİNCİ PROGRAM

Kitap fuarı açılış programları çerçevesinde birinci program yazar Mehmet Ali Bulut’un konuşmacı olarak katıldığı Birecik belediyesi Mehmet Akan kültür salonunda gerçekleşen kan gruplarına göre beslenme konulu konferans düzenlendi.

Konferans’a İlçe kaymakamı Oktay Erdoğan, belediye başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı, ilçe emniyet müdür V. Barış Ertuğrul, ilçe jandarma komutanı Dursun Çiftçi, ilçe müftüsü Mekki Solmaz, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Birecik halkını yoğun ilgi gösterdiği konferans’ta yazar BULUT şunları söyledi.” Kan gruplarının insanların beslenme, rejimleri ve geçirecekleri hastalıklarla çok ilişkili olduğunu belirterek uzun ve sağlıklı yaşamanın sırrı kan gruplarına göre beslenmeden geçmektedir. “ dedi. Yazar konuşmasını son bölümünde sorulan soruları yanıtladı.

 

Program günün anısına ilçe kaymakamı, Erdoğan, belediye başkanı Pınarbaşı, Eğitim-Bir-Sen ilçe temsilciliği ve Türk Eğitim Sen temsilciliği yazar Mehmet Ali Bulut’a yapılan hediye takdiminden sonra sona erdi.İKİNCİ PROGRAM

Ertesi gün köprü kırtasiye ve TİMAŞ yayınlarını ortaklaşa düzenlediği 1. Birecik kitap fuarı şehir stadyumunda kurulan kitap fuarının açılış kurdelesini ilçe kaymakamı Oktay Erdoğan,  belediye başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı, ilçe jandarma komutanı Dursun Çiftçi, ilçe müftüsü Mekki Solmaz ve yazar Mehmet Ali Bulut beraber kestiler.

 

Açılışın ardından başta öğrenciler olmak üzere kitapseverler stantları gezerek ilgi ile kitapları incelediler; fuara gelen misafirlere pasta ikramı yapıldı. Kitapseverler kitap fuarından dolayı duydukları memnuniyetleri belirterek şunları söylediler.” Çok uzun bir aradan sonra ilçemizde açılan kitap fuarına katkılarından dolayı ilçe kaymakamlığına, belediye başkanlığına, ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne, yazar Mehmet Ali Bulut’a, Köprü kırtasiyeye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Dediler. Daha sonra yazar Mehmet Ali Bulut fuara gelen okuyucular için “Can Boğazdan Çıkar” ve “Ruhun Şifresi” isimli kitaplarını imzaladı.

 

Fuar hakkında bilgi veren köprü kırtasiyenin sahibi Tahir KAĞAN kitapseverlerin kitap fuarın gösterilen ilgiden dolayı memnun olduklarını ve Kitap fuarı beş gün süreyle kitapseverler hizmet vereceğini açıkladı.

Mehmet Demirtaş / Birecik


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com