Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yazar Birliği, Bakan Yıldız'ı ağırladı

Yazar Birliği, Bakan Yıldız'ı ağırladı

Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı konuk etti.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2014 Pazar 10:36
Yazar Birliği, Bakan Yıldız'ı ağırladı

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Urfa’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve AK Parti Milletvekilleri Seydi  Eyyüpoğlu ve Abdulkerim Gök ile birlikte TYB Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek TYB’nin geleneksel Cuma sohbetlerinin konuğu oldular. Sohbet toplantısında TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç, Gazeteciler Birliği Veysel Polat’ın yanı sıra TYB üyeleri de hazır bulundular.

Rızvaniye Külliyesindeki TYB şubesinde ki sohbette üyelerin demokratik açılım, yerel seçimler ve kaçak elektrik kullanımı ile ilgili görüşlerini not eden Bakan Yıldız daha sonra yazarlar ve gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Cuma Sohbeti sonrasında Bakan Yıldız yaptığı açıklamada; Urfa’da TYB bünyesinde bir araya gelmiş aydın insanların arasında bulunmaktan ve sohbetlerine katılmaktan büyük bir onur duydum. İnşallah bir dahaki ziyaretimde buradaki dostlarımız ve arkadaşlarımızla daha çok bir arada olmak isterim” dedi.

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; Bizde sayın Bakanımızı aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyduk. Toplantımız boyunca hem Urfa’nın kaçak enerji kullanımı ve tarımsal sulama ile ilgili problemlerini aktarma fırsatı bulduk. Hem de Türkiye’nin enerji politikaları ile ilgili geniş sohbet imkanı bulduk” dedi

Yaklaşık 1.5 saat süren Cuma Sohbeti TYB Üyelerinin Bakan Yıldız’a kitap hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Gapgündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com