Advert
Advert
Advert

Yavuz; Yolu ve suyu olmayan köy kalmayacak- VİDEO

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, İl genel Meclisi’nin 2011 yılında geçekleştirdiği hizmetleri anlatarak, en kısa sürede yolu ve suyu olmayan köy kalmayacağını söyledi.

Yavuz; Yolu ve suyu olmayan köy kalmayacak- VİDEO
Yavuz; Yolu ve suyu olmayan köy kalmayacak- VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, beraberinde yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz’u ziyaret etti. Kongre sonrası iade ziyaretlerini sürdüren Merkez İlçe Teşkilatı, İl Genel Meclisi’ni ziyaret ederek, Başkan Mustafa Yavuz’dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Mustafa Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın merkez ilçe başkanımız Mustafa Zahit ve arkadaşları Meclis Başkanlığı’nı ziyaret emişlerdir. Ben başkanımızın nezdinde tüm arkadaşlara hoş geldiniz diyorum. Yeni bir yönetim. Mustafa Bey, zaten çalışkan ve işin üstesinden gelebilecek bir arkadaşımız. İl Özel İdaresi ve Meclis Başkanlığı’nın yaptığı hizmetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

‘YOLSUZ, SUSUZ KÖY KALMAYACAK’

İl Genel Meclisi’nin gerçekleştirdiği hizmetleri sıralayan Yavuz, şöyle devam etti: “Şanlıurfa’mızın bütün kırsal kesimlerine hizmet götürmek bizim görevimizdir. Özellikle yol ve içme suyu konusunda gerek Başbakanımızın, gerekse de sayın valimizin kesin talimatları var. İnşallah en kısa zaman içerisinde suyu olmayan, yolu olmayan hiçbir köyümüz kalmayacaktır.”


‘HİZMETLER DEVAM EDECEK’

İl Özel İdaresi’nin 2011 yılında başarılı ve güzel hizmetlerinin olduğunu kaydeden Yavuz şunları söyledi: “Gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Asfalt Şantiyesi’ni kurduk. Mobil konkasör aldık. 63 adet araç alımı gerçekleştirdik. Özellikle meclisimizde son zamanlarda, özellikle şubat ayı oturumunda Emniyet Müdürlüğümüze yeni araç alımı gerçekleştirdik. Yine Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Endoskopi cihazı aldık. Akçakale’de kullanmak üzere 1 adet vidanjör satın aldık. Bu ve benzeri çalışmalarımız, hizmetlerimiz devam edecektir.”

‘BAŞBAKANIMIZA YAKIŞAN HİZMETLER BUNLAR’

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ise, gerçekleştirilen hizmetlerle ilgili memnuniyetlerini ifade ederek, şöyle konuştu: “Biz de AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak değerli yönetim kurulumuzla birlikte sayın İl Genel Meclis Başkanımızı ziyarete geldik. Başkanımızın da söylediği gibi başta sayın valimiz olmak üzere, İl Genel Meclisimiz ve Genel Sekreterimiz güzel hizmetler yapıyorlar. Biz de Ak Parti olarak bu hizmetlerden çok memnunuz. Bu hizmetlerin iyi yansıması, sonra da vatandaşların partiye olan teveccühleri artıyor. Bu da bizleri sevindiriyor. Gerçekten genel başkanımızın, sayın başbakanımıza yakışan hizmetler bunlar. Ben sayın İl Genel Meclisi başkanımı güzel çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Yeni yönetim kurulu üyelerimizle gezilerimizi sürdürüyoruz. Hem tanışma toplantıları, hem de görüş alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.
balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu