Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yavuz, STK’lar katılımcı demokrasinin gereklerindendir

Yavuz, STK’lar katılımcı demokrasinin gereklerindendir

Seçim Çalışmalarını hızlandıran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Sosyolog Mustafa Yavuz, AK Parti aday adayları için oy kullanacak olan bazı Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2015 Cumartesi 07:49
Yavuz, STK’lar katılımcı demokrasinin gereklerindendir


Ziyaretine Lokantacılar Odası Başkan Yardımcısı Şükrü Akkuş’u ziyaret ederek başlayan Mustafa Yavuz, daha sonra sırasıyla Vücut geliştirme& fitness Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sait Akdağ’ı, Doğu Batı Kardeşlik Platformu Doğu Başkanı Abdullah Göçmez’i, Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve ŞUTİM Sebzeciler Dernek Başkanı Faruk Akbaş'ı ziyaret etti.


Ziyaret ettiği Sivil Toplum Kuruluşlarından destek talep eden Sosyolog Mustafa Yavuz; “ Bizim için STK’lar katılımcı demokrasinin gereklerindendir. Onları partimiz için vazgeçilmezlerimizdir” dedi.


Bireyin taleplerini STK aracılığıyla hükümete iletmesi ve bu taleplerin hükümet tarafından da dikkate alınıp hukuk düzenine uygun bir şekilde karşılanmaya çalışılması, yönetimde demokrasinin olmazsa olmaz koşullarından olduğunu dile getiren Yavuz; “Özellikle katılımcı demokrasiye büyük önem veren partimiz, alanında bir ilke imza atarak STK’ları milletvekili belirleme sürecine dâhil etti.  Bu da Sivil toplumun bizim partimiz için ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır. Bende şehrimizin ve demokrasimizin gelişimine katkı sağlayan STK’larımızı ziyaret ederek destek ve dualarını talep ettim. Şahsıma büyük teveccüh gösterdiler. Hepsine teşekkür ederim ” diye konuştu.


Ziyaret ettiği tüm STK temsilcileri, Mustafa Yavuz’a desteklerini ilettiler.

YORUMLAR
  • yorum2015-03-23 08:33:14Abdullah

    M.Yavuz mutfaktan gelen hizmetin adabını bilen içimizden biri. Yolu açık olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com