Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yavuz: Çanakkale, tarihe altın harflerle yazılmanın adıdır

Yavuz: Çanakkale, tarihe altın harflerle yazılmanın adıdır

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Yavuz, Çanakkale Zaferinin 100. yılı dolayısısyla bir mesay yayınladı. Yavuz; "Çanakkale, tarihe altın harlerle yazılmanın adıdır" dedi.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2015 Çarşamba 11:34
Yavuz: Çanakkale, tarihe altın harflerle yazılmanın adıdır

Mustafa Yavuz yayınladığı mesajında, “Bugün; Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin 100 Yıldönümününe girmiş bulunmaktayız. Çanakkale Zaferi; dünya tarihinde bir dönüm noktasının yaşandığı, güç dengelerinin değiştiği, olayların akışı üzerinde Türk Ulusunun belirleyici bir rol oynadığı, Kurtuluş Savaşımızın ilk meşalesinin tutuşturulduğu yerdir" dedi.

Kahramanlık ve fedakârlığının doruk noktasına ulaştığı Çanakkale'de destan yazan bu aziz milletin atalarını bir kez daha rahmetle andığını dile getiren Yavuz; "Çanakkale Zaferi, vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda, milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır. Çanakkale utançla yaşamak yerine onurla ölmeyi tercih edenlerin savaşıdır. Çanakkale, dualarla atılan her adımda inancın ispatı bağımsızlık sevdasının yaşanmış gerçekliğidir. Çanakkale Zaferi, kahraman askerlerimizin, cihanı hayrete düşüren bir îman ve kahramanlık destanıdır. Bu vesile ile yüzbinlerce aziz şehidimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müezzinoğlu'ndan 'emekli promosyonu' açıklaması

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com