Advert
Advert
Advert

Yaşanan şiddet olayı ilgili banka özür diledi

Bankanın güvenlik görevlisi kadını sokak ortasında darp etti’ adlı haberin ardından Garanti Bankası yetkilileri, oluşan manzaradan dolayı özür diledi.

Yaşanan şiddet olayı ilgili banka özür diledi
Yaşanan şiddet olayı ilgili banka özür diledi admin

Ruhaajans ve Urfadegisim Gazetesi’nin gündeme taşıdığı ‘Bankanın güvenlik görevlisi kadını sokak ortasında darp etti’ adlı haberin ardından Garanti Bankası yetkilileri, oluşan manzaradan dolayı özür diledi.

Perşembe günü bir bankanın güvenlik görevlisi tarafından bir kadına şiddet uygulandı. Haliliye ilçesi Valilik karşısındaki petrolün bahçesinde meydana gelen olayda bir bankanın özel güvenlik görevlisi olduğu öğrenilen bir kişi petrolün bahçesinde yakaladığı kadını darp etmeye başladı. Adamın yumruklarından sonra kadın kendisini kurtarmak için yere yattı. Kadının feryat ve figanlarına rağmen çevrede bulunan vatandaşların hiçbiri müdahale etmedi. Meydana gelen insanlık dramı, basın mensupları tarafından haberleştirildi. Yürekleri sızlatan manzara haber siteleri ve gazetelere yansıyınca, ilgili banka yönetimi tarafından sosyal medya hesabı twitter üzerinden özür dilendi.

Garanti Bankası yetkilileri urfada şiddet olayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti