Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Yaşanabilir bir Urfa için çalışıyoruz"

"Yaşanabilir bir Urfa için çalışıyoruz"

Malezya da bir dizi incelemelerde bulunan Büyük Şehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in yerine vekalet eden Şanlıurfa Büyükşehir İl Daimi Meclis Üyesi Mustafa Tepe; " Az beton, çok yeşil , engelsiz bir Şanlıurfa" düsturu ile yaşanabilir bir Urfa için çalıştıklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2014 Perşembe 09:53

5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Tepe ; Çevre ve insan tabiat varlıklarının birbirleriyle etkileşim içinde bulunduğu bir sistemdir. Artan nüfus artışı ve sanayileşme çevrenin kirlenmesini gün geçtikçe artırmaktadır. Bizde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak çevreyi,; havası suyu ve toprağıyla bir bütün olarak ele alıyoruz. Ve çalışmalarımızı bu bütünlük içinde uyumlu olarak yürütüyoruz. Daha yeşil, daha güzel  daha temiz ve yaşanabilir bir çevreye sahip Şanlıurfa için çalışmalarımıza gayretle devam edeceğiz. Dedi.
Çevre Günü münasebetiyle yapacakları etkinlere de değinen Başkan Vekili Mustafa Tepe;  Büyükşehir Belediyesi olarak  çevre adına farkındalık oluşturmak amacı ile Saat 10'da  Belediyemizin önünden Halilürahman  Havzasına kadar bir yürüyüşümüz olacak. Bunun yanı sıra sempozyum çalışmalarımız olacak. Çevre bilincini yerleştirmek adına öğrencilerimize yönelik eğitim çalışmalarımız olacak. İnşallah çevre konusundaki hizmetlerimizde daha aktif bir çalışma yürüteceğiz. Dedi.
Hizmetlerinde " Az beton, çok yeşil , engelsiz bir Şanlıurfa" düsturu ile hareket edeceklerini belirten Tepe; Bu amaçla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç, Malezya ziyaretleri kapsamında çevreci otobüsleri inceleyecektir. İnşallah önümüzdeki günlerde çevreyi daha az kirleten elektrikli  otobüsleri caddelerimizde göreceğiz. Dedi
AK Parti Bozova Meclis üyeleri Aydın Yener, Ali Ekinci ve parti yöneticisi Avukat Mehmet Akgül ile Bozova ilçesinin sorunlarını da görüşen Başkan Vekili Mustafa Tepe, Bozova'da özellikle turizmin canlandırılması için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

İshak Polat/ GapGündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com