Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Yaşamın Bedeli Resim Sergisi

Yaşamın Bedeli Resim Sergisi

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2011 Çarşamba 00:05
Yaşamın Bedeli Resim Sergisi

Mavi MarmaraYaşamın Bedeli” Resim Sergisi Gelirleri Şehit Ailelerine

 

27 Mayıs 2011 Cuma günü saat 17.00’de Mavi Marmara Gemisi anısına açılacak olan Resim Sergisinin gelirleri şehit ailelerine verilecek. Balıklı göl Rızvaniye Camiinde açılacak olan sergiye binlerce kişi davet edildi.

“Yaşamın Bedeli” adı verilen sergiye İHH Genel merkez yönetim kurulundan Yavuz DEDE genel başkan Bülent yıldırım adına katılacak.

Ressam Muharrem Çelik, Ressam İlyas Gül, Ressam Hüseyin Akbulut tarafından hazırlanan serginin katalogu da basıldı. Sergi katalogu tüm valilere, güzel sanatlar lisesi müdürlerine ve güzel sanatlar fakülte dekanlarına gönderilecek.

Sergi konusunda bir yazılı açılama yapan Ressam Muharrem Çelik, biz üç arkadaş gönüllü ve severek bu sergiyi hazırladık. Amacımız Siyonist İsrail’in halkımızın psikolojisi üzerine bırakılan etkiyi sanat yolu ile dünyaya göstermek ve duyurmaktır diyerek şunları ekledi. İsrail’in insanlık dışı tutumunu değiştirmek insanların özgürce yaşamasına sanatla katkıda bulunmak istiyoruz dedi. Cuma günü açılacak olan sergiye tüm halkımızın davetli olduğunu ve başta İHH olmak üzere sergiye katkıda bulunan herkese teşekkür ettiğini bildirdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com