Advert
Advert
Advert

YARIMTEPE CAMİ İBADETE AÇILDI

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Yarımtepe (köy) mahallesinde Karaköprü Belediyesi ve hayırsever vatandaşların el birliği ile onarılan cami ibadete açıldı.

YARIMTEPE CAMİ İBADETE AÇILDI
YARIMTEPE CAMİ İBADETE AÇILDI

Karaköprü İlçesine bağlı Yarımtepe Mahallesi’nde yıkılma tehlikesi yaşayan ve Karaköprü Belediyesi tarafından yıkımı gerçekleştirilen cami, Karaköprü Belediyesi ve Mahalle sakinlerinin el birliği ile tekrardan onarılarak ibadete açıldı.

Caminin açılış törenine; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, Yarımtepe Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Çoban ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Caminin açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, “Yarımtepe mahallesine camimiz hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bu camii herkese örnek olsun” dedi.

Milletvekili Eyyüpoğlu’nun konuşmasından sonra caminin açılış kurdelyesını AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, AK Parti Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez ve Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi birlikte kesti.

Yarımtepe Mahalle sakinleri ise, caminin yapımında yardımda bulunan başta Karaköprü Belediyesi ve tüm hayırseverlere teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
si     2015-04-29 yorumumu niye yayınlamıyorsunuz ulaaannnn
ddd     2015-04-29 bu kadarda ahlaksızlık olmaz be adamlar. o cami benim gibi nice insanın bağışlarıyla yapıldı akapenin seçim propogandası için mi yardımlar yapıldı... yuh diyorum yuuuhhhh
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!