Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Yardım Kampanyasına Karaköprü'den Yoğun İlgi-VİDEO

Yardım Kampanyasına Karaköprü'den Yoğun İlgi-VİDEO

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Suriye halkı için başlatılan yardım kampanyasında duyarlılık gösteren Karaköprü’lülere teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2012 Salı 15:20
Yardım Kampanyasına Karaköprü'den Yoğun İlgi-VİDEOSuriye’de yaşanan iç savaş yüzünden evlerini terk ederek Türkiye’ye sığınan Suriye’li mülteciler için Şanlıurfa’da başlatılan yardım kampanyasına Karaköprü Belediye Başkanlığı da katkı sunmak için stant açarak çeşitli (nakdi, gıda, giyim) yardımlar topladı. Karaköprü halkına gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Başkan Çiftçi, yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Suriye’de meydana gelen olayları hepimiz yakından izliyoruz, orada gerçekten bir katliam yaşanıyor, insanlık dramı var. Adil Saraç tarafından başlatılan ve birçok sivil toplum örgütü tarafından desteklenen ve bizler Karaköprü Belediyesi olarak bölgemizde kurmuş olduğumuz stantlarda görevlendirdiğimiz arkadaşlar güzel bir çalışma yaptılar. Gerek nakdi gerek gıda gerekse giyim olarak yardımlar toplandı bunun için Karaköprü halkına teşekkür ediyorum, kampanyaya büyük bir ilgi oldu. Toplanan bu yardımlar Şanlıurfa Valiliğimiz kanalı ile ulaştırılacak, bizler Anadolu insanıyız, köklerimizin çok derinlerde Osmanlıda olduğunu biliyoruz, güçlü devletin gerektirmiş olduğu bu hassasiyeti güçlü millet olarak gösterdik, ben emeği geçen bu yardıma katkısı olan herkesi tebrik ediyorum, Allah hepsinden razı olsun, rabbim hiçbir topluma böyle günler yaşatmasın” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com