Advert
Advert
Advert

YAR DER nakdi ve gıda yardımı

Şanlıurfa YAR DER yardıma muhtaç ailelere gıda ve nakit yardımında bulundu.

YAR DER nakdi ve gıda yardımı
YAR DER nakdi ve gıda yardımı

 

Şanlıurfa Yardım Eli Derneği (YAR DER), yardıma muhtaç ailelere umut devam ediyor. YAR DER son olarak muhtaç olduğu belirlenen ailelere gıda ve nakdi yardımda bulundu.

Yardımlarla ilgili bilgi veren YAR DER yetkililerinden İbrahim Halil Bilen,  tespit ettikleri fakir ailelerin ihtiyaçlarını giderme konusunda çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

Şanlıurfa YAR DER olarak bir ay önce yapılan Ümit Kervanı programında bu ailelerin muhtaç olduğunu tespit ettiklerini belirten Bilen, “Hayırseverler tarafından gönderilen yardımlar bu muhtaç ailelere ulaştırıldı. Şu anda 3 aileye 600 TL para yardımı ve gıda paketi yardımında bulunuldu. Tespit edilen başka ailelerde var. Bu ailelere de en kısa zamanda ulaşıp gerekli yardımlarda bulunacağız. Allah bu hayırsever kardeşlerimizden razı olsun bizi de bu hayra ortak etsin inşallah.” dedi.

İmkânlarının kısıtlı olmasından dolayı tespit edilen fakirlerin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandıklarını dile getiren Bilen, “Bu ailelerimize yardımda bulunabilmemiz için insanların daha duyarlı olması gerekmektedir. Birkaç hayırseverin gönderdiği yardımlar yetmiyor, eksik kalıyor. İnsanlara bir nebze de olsun ihtiyaçlarını karşılamak için insanları daha duyarlı olmaya davet ediyorum.” ifadelerinde bulundu.   (İLKHA)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!