Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem YAR DER Ağustos ayında bin aileye yardım etti

YAR DER Ağustos ayında bin aileye yardım etti

Şanlıurfa Yardım Eli Derneği Ağustos ayı yardım faaliyetini kamuoyuyla paylaştı. Dernek Ağustos ayında bin 92 mağdur ve ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulundu.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2014 Salı 13:02
YAR DER Ağustos ayında bin aileye yardım etti

Merkezi Şanlıurfa'da bulunan Yardım Eli Derneği (YAR DER), yardım faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.  Paylaşılan bilgilere göre, toplan bin 92 aileye gıda, giyim ve nakit yardımında bulunuldu.

Dernek 450 aileye gıda, 22 aileye nakit, 200 aileye giyim, 120 aileye kırmızı et, 150 suriyeli aileye gıda ve 150 Suriyeli aileye giyim yardımında bulundu.

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Şanlıurfa Yardım Eli Derneği Başkanı Mustafa Bozkurt, bu ay bin aileye yardım edildiğini ve yardımların devam edeceğini belirtti. Bozkurt, “Bu ay aralarında Suriyelilerin de bulunduğu bin 92 aileye yardım ettik. Bu yardımlarımız, giyim, nakit, gıda, kırmızı et şeklindeydi. Gönül ister ki daha fazla insana yardım edelim ama imkânlarımız kısıtlıdır." dedi.

Bozkurt, "Fakirleri sevin ve onlara yakın olun. Siz onları severseniz Allah da sizi sever. Siz onlara yakın olun ki Allah da size yakın olsun. Siz onları giydirirseniz Allah’ta sizi giydirir. Siz cömert olun ki Allah da size karşı cömert olsun.” hadisini hatırlatarak,  bugüne kadar yapılan yardımlarda emeği geçen herkese teşekkür etti.   (Mustafa Bikeç - İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Haliliye Kaymakamı Yılmaz, Süleymaniyelileri dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com