Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Yapılandırmada yarın son gün

Yapılandırmada yarın son gün

Torba Yasa kapsamında vatandaşların belediyeye olan birikmiş su, emlak ve çevre temizlik vergisi borçlarını ödemeleri için tanınan ek süre yarın sona eriyor.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2014 Salı 11:40
Yapılandırmada yarın son gün

 

Kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen 6552 sayılı kanun gereğince, vatandaşların su, emlak ve çevre temizlik vergisi borçlarının yapılandırılarak ödeyebilmeleri için tanınan ek sürenin sonuna gelindi.

Vatandaşın başta vergi borçları olmak üzere belediyeye borçlarını yapılandırabileceği başvuru için tanınan 3 aylık süre yarın sona eriyor. Torba Yasa’dan faydalanarak su bedeli, emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşlar için yarın son gün

Yapılandırma kolaylığından yararlanmak isteyenler, borçlarını ister peşin ve isterlerse katsayı oranına göre 6, 9, 12 ve 18 taksitte ödeyebilecekler.

Bingöl Belediyesi Basın ve Yayın Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, 30 Nisan 2014 tarihine kadar tahakkuk edilip ödenmeyen su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi gibi alacaklarını ödemeyen vatandaşların yarın mesai bitimine kadar yazılı dilekçe ile Bingöl Belediyesi’ne müracaatta bulunulması istendi.

Açıklamada, belirtilen süre içerisinde borç yapılandırma amacıyla Bingöl Belediyesi’ne başvurulmaması halinde borçlular hakkında icra takibinin yapılacağı kaydedildi.  (İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com