Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yapıcıoğlu'ndan TOKKON'a ziyaret

Yapıcıoğlu'ndan TOKKON'a ziyaret

Bir dizi ziyaretler için İstanbul'da bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve beraberindeki heyet, Bahçelievler'de bulunan Tokat Konfederasyonu (TOKKON) ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2015 Çarşamba 09:00
Yapıcıoğlu'ndan TOKKON'a ziyaret

Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Genel Sekreter Mehmet Yavuz ve Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük'ün de aralarında bulunduğu bir heyetle Tokat Konfederasyonu'nu ziyaret etti. HÜDA PAR heyetini TOKKON Başkanı Mehmet Salih Ün kapıda karşıladı. Ziyarette İSTOKDEF(İstanbul Tokat Dernekler Federasyonu) Başkanı Ahmet Yılmaz da hazır bulundu.

TOKKON yönetimine başarılar dileyen Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "İstanbul'da 550 bin Tokatlının yaşaması İstanbul için önemlidir ama bu aynı zamanda Tokat için de bir kayıptır. Tabi şunu da belirtmek gerekir ki bu nüfus değişimi savaş veya herhangi büyük bir olumsuzluktan dolayı olmamıştır. Nitekim Suriye ve Irak nüfusuna baktığımızda nüfusunun büyük çoğunluğunu savaş nedeniyle kaybetmiştir. Yüz binlerce Suriyeli faklı ülkelerde zorlu hayat şartlarında mücadele ediyor." şeklinde konuştu.  

Tokat'ta yaşanan göç sıkıntılarına değinen Ün ise, "Geçtiğimiz seçimlerden bugüne 40 bin insanımız göç etmiş. Bu sıkıntıları gidermek adına valilik ve belediye ile bir araya geliyoruz. Sanayimiz pek yok. İnsanlar geçimlerini daha çok tarım üzerinden sürdürüyor. Tokat'a ve Tokat'ta yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntılarına dikkat çekmek için çeşitli programlar yapıyoruz. Turizm odaklı çalışmalarımız da devam ediyor. Yaptığımız bu programlarla bir nebze de olsun göçün önüne geçmek istiyoruz.   (Muhsin Şenol - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Parti'nin Referandum stratejisi nedir?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com