Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Yapı, İnşaat ve Dekorasyon fuarı Şanlıurfa’da açıldı, Şanlıurfa her sektör için çekim merkezidir

Yapı, İnşaat ve Dekorasyon fuarı Şanlıurfa’da açıldı, Şanlıurfa her sektör için çekim merkezidir

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, TÜMSİAD ve START Fuarcılık işbirliğiyle Şanlıurfa’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı için Şanlıurfa gelen firma yetkilileriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2016 Cuma 12:20
Yapı, İnşaat ve Dekorasyon fuarı Şanlıurfa’da açıldı, Şanlıurfa her sektör için çekim merkezidir

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, TÜMSİAD ve START Fuarcılık işbirliğiyle Şanlıurfa’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı için Şanlıurfa gelen firma yetkilileriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

TÜMSİAD ve START Fuarcılık işbirliğinde ziyaretçilere kapılarını açan Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı inşaat sektöründen yoğun ilgi gördü.

Fuarının ilk günün ardından Cumhuriyet Sosyal tesislerinde TÜMSİAD, START Fuarcılık ve fuara katılan firma yetkilileriyle istişare toplantısı yapan Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın konut ve yapı anlamında Türkiye'nin önde gelen illerinden biri olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen istişare programında; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,TÜMSİAD Genel Sekreteri Doç Dr. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade, Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk ve bir çok firma yetkilisi katıldı.

Fuarı Şanlıurfa'da düzenleyen ve katılan tüm firma yetkililerine teşekkür eden Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'mızın gelişimi ve kalkınması adına kim ne yaparsa yapsın Büyükşehir Belediyesi olarak onun yanında yer alırız" dedi.

Şanlıurfa'nın misafirperver bir yapısının ve tüm yatırımcılara her zaman kapısının açık olduğunu dile getiren Başkan Nihat Çiftçi, " Bölgemiz zorlu bir süreçten geçiyor ama Şanlıurfa'daki kardeşlik, birlik ve beraberlik duygusu ile bütün oynan oyunları bozuyoruz. Türkiye'nin dört bir yanından gelen firma temsilcileri misafirimizdir ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bölgemiz önemli bir süreçten geçiyor. Bu süreç içerisinde üreten, ülkesine ve toprağına katkıda bulunan ve çaba sarf eden herkese teşekkür ediyorum. Ülkenin bulunduğu bu süreç içerisinde kardeşliğin ve misafirperverliğin gösterildiği bir memlekettir. Şanlıurfa 1 milyon 892 bin nüfusumuz Türk, Kürt, Arap, Türkmen ayırt etmeden birlikte yaşamaktan onur duyan bir şehirdeyiz. Bizleri bir arada tutan İslam, inanç ve aynı yöne bakmaktır. Bölgede yaşanan terör olayları sebebiyle şehrimizde etkilendi fakat son zamanlarda ticari, turizm sosyal belediyecilik anlamında yapılan faaliyetlere katılım oranı arttı. Şanlıurfa'mızdaki sükunetin tüm bölgemizde de olmasını diliyorum. Peygamberler şehrimiz olan 12 Bin yıllık Göbekli Tepe'siyle Bilime ve bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Şanlıurfa, tarihi ilçesi Harran, suyun tabiatla buluştuğu saklı cennet Halfeti, kadim ilçelerimiz Siverek, Balıklıgöl, Urfa Kalesi, arkeolojik kazı anlamında zengin Şehir Kent Müzemiz gibi birçok gezilmesi gereken yerlerimiz var. Şanlıurfa gezilmesi ve görülmesi gereken kadim bir şehirdir" şeklinde konuştu.

TÜMSİAD Genel Sekreteri Doç Dr. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu ise, "Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Şanlıurfa gelişen bir şehir, tüm yatırımcılarımızı Şanlıurfa'ya davet ediyoruz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da kuraklık samanı vurdu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com