Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Yahya K. Kablama Ankara'ya atandı

Yahya K. Kablama Ankara'ya atandı

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 11:39
Yahya K. Kablama Ankara'ya atandı

Diş hekimi Yahya Kemal Kablama Ankara'ya başhekim olarak atandı.

 

Uzun süredir Şanlıurfa'da görev yapan  Yahya Kemal Kablama, Ankara'nın Çankaya ilçesindeki Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Başhekim olarak göreve başladı.

 

Bilindiği gibi Şanlıurfa AK Parti Belediye İl Encümeni Diş Hekimi Yahya Kaplama Belediye İl Encümenliğinden Mayıs 2010 tarihinde istifa etmişti. Dt. Yahya Kemal Kaplama'nın Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Başhekim olarak atanmış, Ancak eski Başhekim Kemal Kürkçüoğlu mahkeme kararı ile yürütmeyi durdurmuştu.

 

Dt. YAHYA KEMAL KABLAMA KİMDİR?

1985-86 yılında Dicle üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü kazanan Dt. Yahya Kemal Kaplama, 1992 yılında Dicle üniversitesi Diş Hekimliği bölümünden Diş tabibi olarak mezun oldu. 1993 yılında Harran üniversitesi tıp fakültesine diş hekimi olarak atandı. Dt. Yahya Kemal Kaplama, 2004 yılına kadar Harran üniversitesi tıp fakültesinde diş tabibi olarak görev yaptıktan sonra, kendi isteği ile Fakülteden ayrıldı. Fakülteden ayrıldıktan sonra DİŞMAR diş kliniğine görev yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Mehmet Akif İnan Devlet hastanesinin oto park sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com