Advert
Advert
Advert

Viranşehir'e Kaçak Elektrik Uyarısı VİDEO

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, amaçlarının hizmet olduğunu ve Şanlıurfa’nın da Türkiye’deki diğer bölgeler gibi kısa sürede gelişip değişeceğini kaydederek, hizmet yapılırken rant sağlayanlara tahammül etmeyeceklerini söyledi.

Viranşehir'e Kaçak Elektrik Uyarısı VİDEO
Viranşehir'e Kaçak Elektrik Uyarısı VİDEO

Milletvekili Akyürek, Viranşehir ile bağlı köylerinde bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Genel Merkezi tarafından ilçe olarak ilk kez Viranşehir’de düzenlenen Siyaset Akademisi toplantısına katılan Akyürek, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Akyürek, kaçak elektrik konusunda vatandaşları uyararak abone yapmaları için çağrıda bulundu.

Akyürek, çiftçilerin biriken su ve elektrik borçlarının Bakanlar Kurulu’nda görüşüldüğünü ve en yakın sürece güzel bir şekilde sonuçlanacağını ifade ederek, şunları aktardı: “Abonesi olmayanlar abonelerini yapsın. Sadece sulamayla ilgili değil. Kaçak elektrik kullanımı ile ilgili görüşlerimizi sayın bakanımıza ilettik. Ve bu konu Bakanlar Kurulu’nda görüşülmeye başlandı. İleri tarihte bunlar masaya konulacak. Burada bizim istediğimiz dönüm ve trafo başı hesaplamalardır. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Biraz sabırlı olalım. Zamanla her şey düzelecek. Ateştir bu. Ateşi herkes elime alamaz. Bir bakan yıllardır nasıl ekim yapıyorsanız, aynı şekilde devam edin. Rahat olun, bize inanın ve güvenin. Bakın yollar yapılıyor. Bugün Viranşehir’de 108 kilometre asfalt hesabı yapılıyor. Hastanemiz hazırlanıyor. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde hastaneler nasılsa biz de öylr bir hastane istiyoruz. Biz gelen hizmetin takipçisi olacağız. Ama hizmet geldiği yere engel olan, birileri rant sağlarsa biz bunu kabul etmiyoruz. İnsan ayrımı yapmıyoruz.”

Akyürek, daha sonra beraberindekilerle birlikte ilçeye bağlı köylerde taziye ve hasta ziyaretlerinde bulundu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu