Advert
Advert
Advert

Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret etti

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat Demirkol, Sosyal Hizmet Merkezlerinde incelemelerde bulundu. Viranşehir'de yeni açılan Sosyal Hizmet Merkezi ziyaret etti.

Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret etti
Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret ettiASP İl Müdürümüz Murat Demirkol, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde bulunan Sosyal Hizmet Merkezlerinde bir takım incelemelerde bulundu.
Ceylanpınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atan Hüseyin Çalışkan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Müdür Demirkol, fırsat buldukça ilçelerimizde bulunan sosyal hizmet merkezlerini yerinde incelemelerde bulunuyorum. Bu günde Ceylanpınar sosyal hizmeti merkezi müdürlüğüne yeni atanan Hüseyin Çalışkan’a hem bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundum hem de işlerin işleyişi hakkında bilgi aldığını söyledi.
Demirkol, Viranşehir’de yeni açılan Sosyal Hizmet Merkezinin; merkez ve köylerde, ihtiyaç sahibi çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı, şehit yakınları, gaziler ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetlerin verilebileceği merkezde, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri Psiko-Sosyal Destek, aile danışma ve rehberlik hizmetleri de sunulacak. Viranşehir Sosyal Hizmet Merkezi’nin bölgede yaşanan sosyal hizmet ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacağını belirterek, merkezin Viranşehir için güzel projelere imza atacaklarına inandığını ifade etti.
SHM incelemelerin ardından ASP İl Müdürü Murat Demirkol, ASP İl Müdür Yardımcısı Ramazan Beşkat ve Ceylanpınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hüseyin Çalışkan ile birlikte Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe’yi ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı