Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret etti

Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret etti

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat Demirkol, Sosyal Hizmet Merkezlerinde incelemelerde bulundu. Viranşehir'de yeni açılan Sosyal Hizmet Merkezi ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2015 Perşembe 12:37
Viranşehir'de yeni açılan SHM'yi ziyaret ettiASP İl Müdürümüz Murat Demirkol, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde bulunan Sosyal Hizmet Merkezlerinde bir takım incelemelerde bulundu.
Ceylanpınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atan Hüseyin Çalışkan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Müdür Demirkol, fırsat buldukça ilçelerimizde bulunan sosyal hizmet merkezlerini yerinde incelemelerde bulunuyorum. Bu günde Ceylanpınar sosyal hizmeti merkezi müdürlüğüne yeni atanan Hüseyin Çalışkan’a hem bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundum hem de işlerin işleyişi hakkında bilgi aldığını söyledi.
Demirkol, Viranşehir’de yeni açılan Sosyal Hizmet Merkezinin; merkez ve köylerde, ihtiyaç sahibi çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı, şehit yakınları, gaziler ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetlerin verilebileceği merkezde, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri Psiko-Sosyal Destek, aile danışma ve rehberlik hizmetleri de sunulacak. Viranşehir Sosyal Hizmet Merkezi’nin bölgede yaşanan sosyal hizmet ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacağını belirterek, merkezin Viranşehir için güzel projelere imza atacaklarına inandığını ifade etti.
SHM incelemelerin ardından ASP İl Müdürü Murat Demirkol, ASP İl Müdür Yardımcısı Ramazan Beşkat ve Ceylanpınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hüseyin Çalışkan ile birlikte Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe’yi ziyaret etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da çocuk istismarı sempozyumu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com