Advert
Advert
Advert

VİRANŞEHİR'DE 20 BİN 800 METREKARE YOL ASFALTLANDI

2015 Yılı asfalt sezonunun açılmasının ardından sahaya çıkan ve süratle kırsalda çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir caddelerini asfaltla buluşturdu.

VİRANŞEHİR'DE 20 BİN 800 METREKARE YOL ASFALTLANDI
VİRANŞEHİR'DE 20 BİN 800 METREKARE YOL ASFALTLANDI

 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Viranşehir’de İlçe Otogarı ve Buğday Pazarı yolunun ardından cadde ve bulvarlarda tozdan geçilmeyen çamurlu ve çukurlu yolları tarihinde ilk kez asfaltlayarak ilçe halkının hizmetine sundu.

20 BİN 800 METREKARE YOL ASFALTLANDI

Viranşehir’de Hanok, Oğlakçı, Gazi Caddesi, Yenişehir 20 ve 21. Cadde, Bahçelievler, Meslek Lisesi Önü ve birçok cadde ve bulvarda toplam 20.800 metrekare asfalt çalışmasını tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne etkin çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Okula giderken çamurlu yollarda zorlandıklarını belirten Halil Kılıç, yolların asfaltlanmasıyla çamurdan kurtulduklarını söyledi.

Yenişehir Mahalle Sakini Süleyman Nitik ise Viranşehir’e yapılan hizmetlerden dolayı oldukça memnun olduklarını kaydederek bu tür hizmetlere bölgede ihtiyaç duyduklarını hatta özlemini çektiklerini dile getirdi.

BÜYÜKŞEHİR İLE HİZMETE DOYDUK

İlçe merkezinin yanı sıra ilçe kırsalında da hizmetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, Viranşehir Eyüpnebi yolunda Sağlamlar Mahallesinde de sathi asfalt çalışmasını tamamladı.

Köylerinde bugüne kadar böyle bir hizmeti görmediklerini ifade eden Nurettin Erdoğdu, ‘Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Biz yıllardır köyümüzde böyle bir hizmeti görmedik. Ayda 1 kez araçlarımızı servise götürmek zorundaydık yollarımız çok bozuktu. Şimdi ise yollarımız çok güzel oldu. Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle