Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Viranşehir MEB Müdürü Sinan Ateş görevine başladı

Viranşehir MEB Müdürü Sinan Ateş görevine başladı

Şanlıurfa Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Sinan Ateş, öncelikle hizmetlerinden ve yapmış olduğu güzel çalışmalardan ötürü eski Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır’a, kendisini bu makama layık gören eğitim camiasına ve Viranşehir halkına teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2016 Cumartesi 12:33
Viranşehir MEB Müdürü Sinan Ateş görevine başladı
İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Sinan Ateş yapmış olduğu açıklamada, “İlçede Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmak benim için büyük bir onurdur. İnşallah bu süreçte eğitim öğretimde aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek için elimizden gelen her türlü gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. Bilgimizi, becerimizi, deneyimlerimizi bu yönde aktaracağız. Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının planıyla işe başlayacağız. Bu ağır ve onurlu görevi yerine getirirken, ön yargılardan uzak, yeniliklere açık, katılımcı, istişareyi, sevgi, saygı ve hoşgörüyü önde tutan bir anlayış içerisinde bulunacağız. Eğitimdeki öncelikli hedefimiz, toplumun bütün kesimlerini kucaklamak, ilçemizi eğitim alanında daha ileri bir noktaya taşımak, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için elimizden gelen gayreti göstermektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com