Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Veysel Polat yeniden başkan

Veysel Polat yeniden başkan

Giriş Tarihi: 28 Mart 2010 Pazar 22:08
Veysel Polat yeniden başkan

 
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği 3. Olağan Genel Kurul seçimleri cemiyet binasında yapıldı. 70 üyesi bulunan seçimlere tek liste halinde gidildi. Açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Divan Başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Ferhat Özer, Mehmet Dikeç ve İlhami Doğan seçildi. Gazeteciler Birliği Üyesi Mustafa Arısüt yönetim kurulu ile denetim faaliyet raporunu okudu. Seçim sonunda yönetim kurulu üyeliklerine Veysel Polat, Şahban Kılıç, Müslüm Abacı, M. Talat Akay, Mehmet Şansal, İbrahim Toru ve Mustafa Arısüt seçildi.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Polat, 3. Olağan Genel Kurul seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek, yaptıkları işin bir kamu hizmeti olduğunu belirtti. Polat, "Gazeteciler Türkiye'de denetleyici güçtür. Bizim amacımız en iyi ve en güzel haberi yapıp kamuoyuna taşımaktır. Önemli olan doğru, tarafsız bir habercilik sergilemektir. İnanıyorum ki görevini yapan herkes böyle davranıyor" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com